Reklama

F1 - pole-position u siebie w domu

"Mister Pole-Position" - taki przydomek zyskał sobie Juan Pablo Montoya (Williams), który w tym roku nie miał sobie równych podczas sesji kwalifikacyjnych. Dziś, na torze Hockenheim Kolumbijczyk musiał uznać wyższość pięciokrotnego mistrza świata Michaela Schumachera (Ferrari). "Schumi" zdobył tym samym czwarte pole-position w tym sezonie i to on ruszy jutro do wyścigu o GP Niemiec z pierwszego pola startowego. W dwunastu sesjach kwalifikacyjnych tego sezonu "Monty" wygrał sześciokrotnie, a Rubens Barrichello dodał swoje dwa tryumfy.

Więcej przeczytasz w serwisie MOTOSPORT

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: pole position

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy