Reklama

Dwugodzinne spotkanie szefa FIA z Kubicą

Przebywającego w szpitalu w Pietra Ligurę Roberta Kubicę odwiedził w sobotę prezes Międzynarodowej Federacji Samochodowej (FIA) Jean Todt.

Po dwugodzinnym spotkaniu opuścił szpital, nie udzielając żadnej wypowiedzi.

W spotkaniu uczestniczyli także, jak podało "Il Vostro Giornale" z Savony, niektórzy lekarze opiekujący się polskim kierowcą oraz lekarz federacji Gerard Saillant, który był już u Kubicy po raz drugi.

Mówiąc o odwiedzinach menedżer Kubicy Daniele Morelli zapewnił: "Była to bardziej wizyta osobista niż służbowa".

Polski kierowca Formuły 1 6 lutego doznał poważnych obrażeń w wyniku wypadku na trasie rajdu Ronde di Andora. Trafił do szpitala w bardzo ciężkim stanie, groziła mu nawet amputacja zmiażdżonej dłoni. W ciągu dwóch tygodni przeszedł trzy skomplikowane operacje. W środę rozpoczął proces powolnej rehabilitacji.

Reklama

PAP
Dowiedz się więcej na temat: fia

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy