Reklama

Droga śmierci na video

Co najmniej 14 osób zginęło, a 12 zostało rannych w wypadku autobusu, do którego doszło w niedzielę na zachodzie Nepalu.

Autokar wypadł z górskiej drogi i runął w 200-metrowa przepaść. Do wypadku doszło niedaleko miejscowości Hansapur, około 300 kilometrów na południowy zachód od stolicy kraju Katmandu.

Do tej pory wydobyto 14 ciał. Autobusem jechało 31 osób. Ze wstępnych ustaleń wynika, że na drodze panowały kiepskie warunki.

Do wypadków drogowych dochodzi w Nepalu dość często, właśnie ze względu na zły stan dróg i pojazdów.

A na filmie pokazujemy najbardziej niebezpiecznaą drogę świata, która znajduje się w Boliwii i prowadzi z La Paz do Coroico.

Reklama

ZJEDŹ NA CHWILĘ NA POBOCZE

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: video | Droga Śmierci

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy