Reklama

Dają auto za jazdę testową!

Nowy pomysł na Dni Otwarte: testując Fiata, można wygrać Punto Evo.

Nowy Fiat Punto Evo wchodzi oficjalnie na polski rynek. W najbliższy weekend, w dniach 20 - 22 listopada we wszystkich salonach Fiata odbędą się Dni Fiata.


Podczas nich będzie można obejrzeć nowy model, odbyć jazdę próbną, a nawet wygrać Punto Evo!

Reklama

Kilka słów o nowym modelu Fiata. Słowo "Evo" w nazwie nowego Punto, podkreśla ewolucję w projekcie samochodu, który ma za zadanie kontynuować sukces swojego poprzednika, Grande Punto, a dzięki licznym innowacjom ma stać się punktem odniesienia w kwestii technologii, bezpieczeństwa i stylu. Posiada wyposażenie, które dotąd było zarezerwowane dla samochodów klasy wyższej lub w ogóle niedostępne, m.in.:

• system multimedialny Blue&Me Tom Tom z nawigacją, portem USB, obsługą komend głosowych w języku polskim i przyciskami sterowania na kierownicy

• system Start&Stop samoczynnie wyłącza silnik podczas postoju i następnie włącza go ponownie

• siedem poduszek powietrznych w tym poduszka kolanowa kierowcy

• system asystujący przy ruszaniu pod górę Hill Holder

Jednak prawdziwą rewolucja w projekcie "Evo" są nowe silniki MultiAir o przełomowej dla silników benzynowych technologii. Pozwalają one na zwiększenie mocy do 12 %, przy zmniejszeniu spalania paliwa aż do 16 %. Silnik 1.4 dysponuje mocą 105 KM, a tej samej pojemności, ale turbodoładowana jednostka generuje 135 KM mocy!

Punto Evo jest przystępne cenowo a dodatkowo dostępne w promocyjnym kredycie 2 lata 0% (przez 2 lata klient nie płaci odsetek od kredytu). Już wersja podstawowa 1.2 Active za 41 990 zł posiada w standardzie m.in.: ABS, elektryczne przednie szyby, 3 poduszki powietrzne (w tym kolanową kierowcy), wspomaganie układu kierowniczego Dualdrive i kierownicę regulowaną w dwóch płaszczyznach.

Kolejne wersje, bogatszą Dynamic (m.in. klimatyzacja i światła przeciwmgielne z funkcją doświetlania zakretówów) i najwyższą Emotion (m.in. automatyczna, dwustrefowa klimatyzacja, alu-felgi, 7 poduszek powietrznych) można mieć za odpowiednio: 47 990 i 61 490 zł.

Dla kierowców kochających mocne wrażenia, Fiat przygotował specjalną serię sportową Energy, z wspomnianym już silnikiem MultiAir turbo, który rozpędza Punto Evo do setki w 8,5 sekundy i pozwala osiągną prędkość 205 km/h!

Wszystkie samochody Punto Evo objęte są 3-letnią gwarancją bez limitu kilometrów.

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje