Co oznacza ten znak? - cz. 7

Kontynuujemy nasz konkurs, w którym wygrać można na tydzień zatankowany pod korek samochód!

Przypomnijmy, że zabawa polega na przesłaniu do nas własnej interpretacji widocznego obok znaku.

Kolejne znaki publikować będziemy codziennie, w dni robocze, przez 10 dni. Codziennie wybierać będziemy również triumfatora, który otrzyma komplet motoryzacyjnych gadżetów.

To nie koniec. Autorzy najlepszych, najbardziej dowcipnych interpretacji, będą mieli szansę zdobyć kolejne nagrody. Każdy z docenionych przez nas opisów weźmie udział w ankiecie, w której będziecie mogli zagłosować na najlepszy - waszym zdaniem - pomysł. Jest o co walczyć, bowiem autorzy trzech interpretacji, które cieszyć się będą największym powodzeniem otrzymają kolejne nagrody.

Reklama

Zwycięzca dostanie od nas na tydzień, zatankowaną pod korek "testówkę". Autorzy dwóch pozostałych wpisów, które również znajdą się "na pudle" dostaną od nas samochody na weekend.

Na wasze interpretacje znaków czekamy każdego dnia, od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 22. O tym, która interpretacja konkretnego znaku okazała się zwycięska informować będziemy na łamach naszego serwisu już następnego dnia, wraz z premierą kolejnego znaku.

Przeczytaj regulamin konkursu.

Poznaliśmy już zwycięzcę szóstego odcinka.

Za najlepszą interpretację znaku F-7 "Sposób jazdy w związku z zakazem skręcania w lewo" redakcyjne jury uznało tę: Dojazd do siedziby Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Jej autor otrzyma komplet motoryzacyjnych gadżetów i weźmie udział w wielkim finale.

Inne ciekawe propozycje, które przegrały o przysłowiowy "włos" to:

Jedź autostradą przez Niemcy

Kara dodatkowego okrążenia za przekroczenie prędkości.

Nie śpiesz się - zwiedzaj miasto!

Życzymy miłej zabawy i czekamy na wasze propozycje! Przysyłajcie je za pomocą poniższego formularza.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: zabawa | nagrody | konkurs | korek | znak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy