Co oznacza ten znak? - cz. 6

Kontynuujemy nasz konkurs, w którym wygrać można na tydzień zatankowany pod korek samochód!

Przypomnijmy, że zabawa polega na przesłaniu do nas własnej interpretacji widocznego obok znaku.

Reklama

Kolejne znaki publikować będziemy codziennie, w dni robocze, przez 10 dni. Codziennie wybierać będziemy również triumfatora, który otrzyma komplet motoryzacyjnych gadżetów.

To nie koniec. Autorzy najlepszych, najbardziej dowcipnych interpretacji, będą mieli szansę zdobyć kolejne nagrody. Każdy z docenionych przez nas opisów weźmie udział w ankiecie, w której będziecie mogli zagłosować na najlepszy - waszym zdaniem - pomysł. Jest o co walczyć, bowiem autorzy trzech interpretacji, które cieszyć się będą największym powodzeniem otrzymają kolejne nagrody.

Zwycięzca dostanie od nas na tydzień, zatankowaną pod korek "testówkę". Autorzy dwóch pozostałych wpisów, które również znajdą się "na pudle" dostaną od nas samochody na weekend.

Na wasze interpretacje znaków czekamy każdego dnia, od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 22. O tym, która interpretacja konkretnego znaku okazała się zwycięska informować będziemy na łamach naszego serwisu już następnego dnia, wraz z premierą kolejnego znaku.

Przeczytaj regulamin konkursu.

Poznaliśmy już zwycięzcę piątego odcinka.

Za najlepszą interpretację znaku B-14 "Zakaz wjazdu pojazdów z materiałami, które mogą skazić wodę" jury uznało tę: Zakaz przelotu samolotem torpedowym nad zbiornikiem wodnym podczas sztormu o wschodzie słońca.. Jej autor otrzyma komplet motoryzacyjnych gadżetów i weźmie udział w wielkim finale.

Inne ciekawe propozycje, które przegrały o przysłowiowy "włos" to:

Zakaz jazdy poza wyznaczonymi koleinami!

Zakaz składania jaj na pomoście

Auto komis - auta popowodziowe.

Życzymy miłej zabawy i czekamy na wasze propozycje! Przysyłajcie je za pomocą poniższego formularza.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje