Reklama

"Chudy" wraca!

Długo oczekiwany powrót Pawła Przybylskiego na rajdowe trasy wreszcie stanie się faktem. "Chudy" wraz ze swoim etatowym pilotem Krzysztofem Gęborysem wystartują hyundaiem accentem WRC w rajdach Kormoran i Wisła. Starty w dwóch eliminacjach mistrzostw Polski Przybylskiemu zaproponował Hyundai i Castrol. Auto z brytyjskiego MSD zostanie dostarczone na tydzień przed Kormoranem i wtedy odbędą się jego pierwsze testy, oczywiście na odcinku nie będącym częścią rajdu.

Długo oczekiwany powrót Pawła Przybylskiego na rajdowe trasy wreszcie stanie się faktem. "Chudy" wraz ze swoim etatowym pilotem Krzysztofem Gęborysem wystartują hyundaiem accentem WRC w rajdach Kormoran i Wisła. Starty w dwóch eliminacjach mistrzostw Polski Przybylskiemu zaproponował Hyundai i Castrol.

Auto z brytyjskiego MSD zostanie dostarczone na tydzień przed Kormoranem i wtedy odbędą się jego pierwsze testy, oczywiście na odcinku nie będącym częścią rajdu.

W tej chwili przygotowania zespołu idą pełną parą, a oficjalna prezentacja programu odbędzie się za kilka dni. Tym samym na krajowych trasach zagości kolejny samochód klasy WRC. (Autoklub PL)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje