Reklama

Braki paliwa na stacjach...

Kierowcy na Wyspach wciąż zmagają się z brakami paliwa na stacjach benzynowych. To efekt niedawnego potężnego pożaru składu paliw, położonego na północ od Londynu.

Na niektórych stacjach w południowo-wschodniej Anglii paliwa już zabrakło. Może być jeszcze gorzej, bo okres świąteczny i przełom lat to czas wzmożonego popytu na paliwa.

Pożar w podlondyńskim składzie paliw Buncefield wybuchł dwa tygodnie temu. Ogień objął 20 zbiorników z cieczą. Ranne zostały 43 osoby. Nad okolicą przez dłuższy czas unosiła się gęsta chmura czarnego dymu. Od tego czasu na Wyspach powtarzają się problemy z dostawami paliwa. W trudnej sytuacji znalazło się także londyńskie lotnisko Heathrow.

RMF
Dowiedz się więcej na temat: paliwa

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy