Reklama

Bezpieczeństwo - najważniejsze

58 Rajd Polski to wielkie przedsięwzięcie. Jego przygotowanie to nie tylko zaangażowanie znacznych środków, ale przede wszystkim niewyobrażalna praca setek ludzi, praca trwająca wiele miesięcy. Solą rajdu jest pasjonująca rywalizacja kierowców, która dostarcza kilkadziesiąt godzin wielkich emocji licznym fanom tego sportu.

- Jako dyrektor rajdu chcę się zwrócić teraz właśnie do kibiców. Dziękuję Wam z góry za sportową postawę i zdyscyplinowanie na trasie rajdu. Gorąco proszę o sportowy doping dla startujących załóg, ale przede wszystkim rozwagę, a szczególnie przestrzeganie wskazówek i poleceń policji i służb zabezpieczenia. Najważniejsze jest dla nas, organizatorów Wasze bezpieczeństwo. Proszę, pomóżcie nam w tym. Proszę, abyście nie stali w miejscach niebezpiecznych, abyście nie stwarzali zagrożenia dla zawodników i samych siebie. Od tego zależy Wasze zdrowie i życie. Pamiętajcie, że rajdy są sportem niebezpiecznym.

Reklama

Nie mam wątpliwości, że jesteście elitą wśród kibiców sportowych, że jesteście stawiani za wzór kibicom innych dyscyplin. Niech tak zostanie. Od Was, od waszej postawy i zdyscyplinowania zależy także ocena rajdu, zależy to, czy za rok będziemy mogli oglądać rywalizację naszej czołówki z zagranicznymi rywalami. Rajd Polski to nie jest "zwykły" rajd, rajd jakich wiele. To impreza należąca od wielu lat do bardzo ekskluzywnego klubu - do grona zaledwie dziesięciu najważniejszych rajdów w Europie. Ta impreza musi być zorganizowana zgodnie z najwyższymi standardami. Liczę na pomoc wspaniałych kibiców rajdów - powiedział Grzegorz Gac, dyrektor 58 Rajdu Polski.

Pragnę podkreślić ogromne zaangażowanie i życzliwość władz lokalnych. Bez tego rajd zwyczajnie nie mógłby się odbyć. Ogromnie pomagają nam policja, służba zdrowia, straż pożarna. Dziękuję za wyrozumiałość mieszkańcom miejscowości, przez które prowadzi trasa rajdu. Wiem, że dla Was rajd to także kłopoty i niedogodności, ale trwają one tylko kilka godzin, niezapomniane wrażenia pozostają na dłużej. W imieniu całego zespołu organizacyjnego, a zwłaszcza działaczy z Automobilklubu Ziemi Kłodzkiej, serdecznie zapraszam do Kotliny Kłodzkiej na 58 Rajd Polski. Jestem przekonany, że będzie to wspaniała impreza, że przebiegnie bezpiecznie i dostarczy wszystkim mnóstwo emocji - zakończył Grzegorz Gac.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: bezpieczeństwo | impreza | rajd polski | rajd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje