Reklama

Bełtowski po raz pierwszy na Karowej?

Nowo kreowani, rajdowi wicemistrzowie Polski w Trofeum 1600 broniąca barw zespołu Bełtowski Motorsport Castrol krakowska załoga: Marcin Bełtowski i Robert Hundla na zakończenie sezonu rajdowego 2002 wezmą udział w 40. Rajdzie Barbórki w Warszawie. Duet pojawi się na trasie tej prestiżowej imprezy po raz pierwszy. Nigdy dotąd, ani Marcin, ani Robert nie mieli okazji ścigania się w Barbórce. Będzie to zatem dla młodych rajdowców zupełnie nowe wyzwanie. W Warszawie Bełtowski i Hundla pojadą tym samym samochodem, którym startowali przez cały sezon i którym wywalczyli tytuł, czyli skodą felicią kit car.

Wiemy, że w Warszawie nie będzie łatwo, konkurencja nie śpi ? mówi Marcin Bełtowski. Dwa fiaty punto kit car z Procaru, być może dwie Corsy?. Będziemy jednak walczyć. Chcemy zakwalifikować się do grona załóg, którym przysługiwać ma prawo startu na ulicy Karowej. Każdy marzy o tym, aby choć raz przejechać się po trasie najsłynniejszego OS-u w Polsce.

Próba na Bemowie znana jest Marcinowi i Robertowi choćby z ostatniego Rajdu Warszawskiego. Marcin obawia się, że szutrowa część toru może być miękka i rozjeżdżona. Jazda autem przednionapędowym w takich warunkach może okazać się trudna.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Warszawa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy