Reklama

BAR na Silverstone

Pracowity trzydniowy test dla zespołu Lucky Strike B.A.R Honda był doskonałym przygotowaniem przed Grand Prix Europy, które odbędzie się 24 czerwca. Test pozwolił sprawdzić możliwości Patricka Lemarie, jak również asa Formuły 3 Takumy Sato. W środę obowiązki testowania przejął Olivier Panis, a w czwartek dołączył do niego Jacques Villeneuve.

OLIVIER PANIS:

Minęło kilka dobrych dni. Pracowaliśmy nad ustawieniami bolidów i doborem opon na następny wyścig i zrobiliśmy duży postęp. Jestem bardzo zadowolony z pracy całego zespołu, a przede wszystkim z wyników całego programu testowego.

STEVE FARRELL, Szef Zespołu Mechaników:

To był bardzo produktywny i rozwijający test. Pracowaliśmy nad wieloma nowymi rozwiązaniami i cieszę się z zebranej dużej ilości danych. W kolejności zgodnej z naszym planem rozwoju będziemy wprowadzać poszczególne nowości. Trzeba dodać, że była to dla nas ostatnia szansa przed wyścigiem na Silverstone, aby zebrać dane na temat toru.

Reklama

ANDREW ALSWORTH, Szef Zespołu Testowego:

To był dla nas bardzo ważny test. Naszym głównym zadaniem była praca nad oponami oraz nowymi rozwiązaniami. Dzięki udziałowi czterech kierowców mogliśmy uzyskać bardzo dużo informacji o nowościach, jak również danych potrzebnych na kolejne wyścigi.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Silverstone

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy