Reklama

Angielski opis Sztuki

Załoga zespołu rajdowego Shell Helix Seat Sport Polska w składzie Łukasz Sztuka, Per Carlsson przez trzy ostatnie dni zapoznawała się z trasą 24. Rajdu Krakowskiego. Zdaniem kierowcy i pilota tegoroczne odcinki specjalne są bardzo techniczne. Zarówno Sztuka jak i Carlsson znajdują się w bardzo optymistycznych nastrojach i mimo, że Rajd Krakowski przebiega w tym roku po całkiem nowych odcinkach specjalnych Szwed liczy na wysoką pozycję. Na pewno nowością będzie opis trasy w języku angielskim.

Łukasz Sztuka - Wspólny start z Perem, to dla mnie kolejna możliwość rozwoju stworzona przez sponsorów naszego zespołu. Po wspólnym przejechaniu odcinków specjalnych znacznie uprościliśmy ich opis. Podczas jazdy porozumiewamy się po angielsku i jak do tej pory znakomicie nam to wychodzi. Per ma doświadczenie w pracy z kierowcami różnych narodowości, dyktuje bardzo wyraźnie i wszystko jest dla mnie zrozumiałe w stu procentach. Atmosfera w samochodzie jest luźna i sympatyczna, bo Per, to przemiły człowiek, z którym bardzo łatwo jest nawiązać kontakt. W tak doskonałych warunkach pracy nie pozostaje mi nic innego, jak tylko jechać najszybciej, jak potrafię. Mam nadzieję, że po deszczowym Elmocie, tym razem pogoda będzie nam sprzyjać, a zapowiada się piękny słoneczny weekend.

Reklama

Per Carlsson - Współpraca z Łukaszem układa się znakomicie. Opis trasy mamy już ustalony i wszystko jest OK. Cieszę się, że mogę wystartować w Polsce na całkiem nowych dla mnie trasach rajdowych Seatem Cordobą Evo 3, szczególnie, że takim autem wraz z Raphaelem Sperrerem zdobyliśmy w zeszłym sezonie mistrzostwo Austrii. Rajd Krakowski na pewno nie będzie dla nas łatwy, w Polsce jest bardzo silna liga rajdowa. Liczę na dobrą pozycję i już teraz niecierpliwie czekam na start do pierwszego OSu!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy