Reklama

18-latek runął w przepaść

O dużym szczęściu może mówić pewien młody Austriak. W swym samochodzie 18-latek stoczył się w 100-metrową przepaść w pobliżu alpejskiej miejscowości Bramberg i przeżył.

O dużym szczęściu może mówić pewien młody Austriak. W swym  samochodzie 18-latek stoczył się w 100-metrową przepaść w pobliżu alpejskiej miejscowości  Bramberg i  przeżył.

Do wypadku doszło w sobotę późnym wieczorem na przedmieściach Brambergu. Pozostawiony na przydrożnym parkingu samochód zaczął się nagle toczyć. 18-latek, by zatrzymać pojazd, wskoczył za kierownicę. Nie udało się mu jednak zahamować. Auto wraz z kierowcą stoczyło się po stromym zboczu, wielokrotnie koziołkując.

Po stu metrach pojazd, a właściwie jego wrak, zatrzymał się na gęstych zaroślach. Młody Austriak nie tylko przeżył ten wypadek, ale o własnych siłach wyszedł z samochodu. Pogotowie zabrało go do szpitala. p>Zostań fanem naszego profilu na Facebooku. Tam można wygrać wiele motoryzacyjnych gadżetów oraz już niebawem... samochód na weekend z pełnym bakiem! Wystarczy kliknąć w "lubię to" w poniższej ramce.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: 18-latek | przepaść

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy