Reklama

Kimi Raikkonen odwiedził Polskę

Połączenie ciężkiej pracy z dobrą zabawą to recepta Kimi Raikkonena na zdobycie tytułu najmłodszego Mistrza Świata w historii Formuły 1. Ten jeden z najbardziej utalentowanych kierowców F1 odwiedził Polskę w sobotę, 7 września.

W programie kilkugodzinnej wizyty znalazło się spotkanie z fanami, spacer po Starym Mieście z Kasią Kowalską, sesja mody i konferencja prasowa.

Program wizyty był bardzo napięty. Rozpoczęło się od sesji zdjęciowej mody, w której Kimi Raikkonen pozował do zdjęć na tle repliki bolidu Formuły 1 zespołu West McLaren Mercedes.

Następnie Raikkonen pojechał na Stare Miasto, gdzie odbył spacer w towarzystwie Kasi Kowalskiej. Oboje przeszli od kolumny Zygmunta do Rynku Starego Miasta, gdzie wspólnie zjedli lunch na patio restauracji Fukier.

Kolejnym punktem programu była konferencja prasowa. Kasia podarowała Kimiemu płytę "A Tribute to Ayrton Senna", na której Kasia, jako jedyna artystka z Polski, występuje w towarzystwie takich gwiazd jak Chris Rea, Tina Turner Phil Collins czy też Pink Floyd oraz singiel "Antidotum" promujący jej najnowszą płytę.

Reklama

- Mam nadzieję, że będę miał okazję spotkać się z Kasią ponownie podczas jednego z Grand Prix Formuły 1 - powiedział Raikkonen.

Po konferencji prasowej Kimi spotkał się z fanami w EMPiKu. Pytany przez wielbicieli o sportowe pasje i rekord prędkości odpowiedział: - W przerwach pomiędzy testami staram się znaleźć czas na snowboard i motocross, a mój rekord to 362 km/h.

Po spotkaniu w EMPiKu Kimi pojechał na lotnisko Okęcie skąd prywatnym samolotem odleciał do Zurichu.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje