Volkswagen Financial Services Store: jak kupić używane auto z pewnego źródła?

W ciągu ostatnich kilku lat w branży motoryzacyjnej zaszły ogromne zmiany. Klienci borykają się z niedoborem aut, salony samochodowe świecą pustkami, a na nowe modele czeka się miesiącami. Wszystko to odbiło się także na rynku wtórnym. Choć zakup dobrego używanego samochodu jest trudny, pomocne okazują się salony sprzedaży.

Artykuł sponsorowany

Ryzykowne "używki"

Spowodowana pandemią niedostępność półprzewodników i chipów przełożyła się na dłuższy czas oczekiwania na nowe samochody oraz wzrost cen. Dość powiedzieć, że w skrajnych przypadkach na odbiór zamówionego modelu klienci czekają nawet rok. I nic nie wskazuje na to, by sytuacja w najbliższej przyszłości uległa poprawie. Co gorsze, problemy z dostępnością nowych samochodów - co można obecnie zaobserwować - zawsze odbijają się na rynku wtórnym. Ceny "używek" również rosną, a o modele w dobrym stanie coraz trudniej. Zakup używanego samochodu od zawsze stanowił nie lada wyzwanie i wiązał się ze sporym ryzykiem - zwłaszcza dla osób, które nie posiadają fachowej wiedzy i doświadczenia. Dziś na kupujących czyha jeszcze więcej pułapek, w które bardzo łatwo wpaść - zapotrzebowanie jest bowiem ogromne, z czego korzystają sprzedający. Niepewne importowane auta, nieuczciwi handlarze, cofane liczniki, ukrywane naprawy powypadkowe i potencjalnie usterki... Wymieniać można długo. Wszystko to nie oznacza jednak, że ryzyka związanego z zakupem samochodu z drugiej ręki nie można zminimalizować. Jak to zrobić?

Ofertę Volkswagen Financial Services Store sprawdzisz tutaj

Używane auto (jak) z salonu

Naprzeciw osobom, które szukają aut używanych, wychodzą serwisy sprzedaży, takie jak otwarty w zeszłym roku w Warszawie Volkswagen Financial Services Store. To stacjonarny salon samochodowy, znajdujący się przy ul. Łopuszańskiej 36. Klienci znajdą tam samochody z pewnym pochodzeniem, udokumentowaną historią serwisową, potwierdzonym przebiegiem i sprawdzonym stanem technicznym. Oferta Volkswagen Financial Services Store obejmuje poleasingowe samochody marek z Grupy Volkswagen (Volkswagen, Audi, Seat i Skoda) z roczną gwarancją i pakietem przeglądów. Klienci mogą ponadto liczyć na fachową obsługę oraz pomoc - zarówno w wyborze konkretnego modelu, jak i najkorzystniejszej oferty finansowej.

Ofertę Volkswagen Financial Services Store sprawdzisz tutaj

Atrakcyjne formy finansowania

Volkswagen Financial Services Store to dostępne "od ręki", sprawdzone auta używane zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Co więcej, w dogodnym finansowaniu. W ramach oferty Autonomia dostępny jest kredyt i leasing w formie abonamentu. To klient decyduje, jak wysoki będzie wkład własny (od 0 do 30 proc.) i ile będzie wynosić miesięczna rata. Umowa zawierana jest na 24, 36 lub 48 miesięcy, a w momencie jej zakończenia wybrać można między trzema opcjami: zwrotem samochodu do dealera, wykupem na własność i spłatą pozostałej kwoty bądź rozłożeniem jej na raty. Warto dodać, że w momencie, gdy nie zdecydujemy się na wykup, spłacamy jedynie utratę wartości samochodu. Przykładowo Skoda Citigo z roku 2018 z przebiegiem 46 469 km dostępna jest w cenie 38 900 zł brutto. Przy 10-proc. wkładzie własnym i 36 ratach miesięczna rata dla klienta indywidualnego wyniesie 892 zł.

Ofertę Volkswagen Financial Services Store sprawdzisz tutaj

Używane samochody poleasingowe dla każdego

Mimo że poleasingowe "używki" kojarzą się z podstawową wersją wyposażenia, białym kolorem lakieru i wysokim przebiegiem - wcale tak być nie musi. W Volkswagen Financial Services Store znajdziemy bowiem szeroką gamę modeli w najróżniejszych wersjach silnikowych. Coś dla siebie odszukają tu zarówno najbardziej zapaleni fani motoryzacji, jak i osoby szukające przede wszystkim bezawaryjnego i taniego w eksploatacji samochodu, który bezpiecznie dowiezie ich z punktu A do B. Z ofertą Volkswagen Financial Services Store zapoznać można się bezpośrednio w salonie lub poprzez stronę internetową. Znajdziemy tam szczegółowe informacje o poszczególnych modelach, zdjęcia oraz warunki finansowania.

Ofertę Volkswagen Financial Services Store sprawdzisz tutaj

Artykuł sponsorowany

materiały promocyjne

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy