Strona internetowa, która gwarantuje Ci najtańszy parking na lotnisku!

Bilety na samolot już dawno kupione, odprawa już zrobiona, nawet walizki są spakowane. Czy to już czas na wakacyjny klimat? Nie do końca, najpierw trzeba dotrzeć na lotnisko. A nic nie psuje humoru tak jak parkowanie w dużej odległości od terminala i ceny postoju na lotnisku przyprawiające o bóle głowy.

Podpowiadamy, co zrobić, aby oszczędzić sobie stresu przed wylotem. Nie dość, że nie będziesz się musiał martwić miejscem parkingowym, to jeszcze z pewnością zarezerwujesz je w atrakcyjnej cenie!

Najpopularniejsze lotniska, czyli jak zaoszczędzić na parkowaniu

W Polsce funkcjonuje aż 15 portów lotniczych, z których nieustannie odbywają się loty w najdalsze zakątki świata. Ze względu na ich wysoką przepustowość, ceny parkingów lotniskowych są dość wysokie — bez uprzedniej rezerwacji możemy zapłacić nawet dwa razy tyle za to samo miejsce!

Dodatkowo nigdy nie ma gwarancji, że miejsce parkingowe blisko Twojego terminala będzie dostępne. Jak więc uniknąć wysokich opłat nawet na najpopularniejszych polskich lotniskach i zapewnić sobie wygodne parkowanie?

Z ratunkiem przychodzi ParkVia. Jest to strona internetowa, która umożliwia podróżnym wybór pomiędzy oficjalnymi parkingami lotniskowymi, a tańszymi alternatywami poza terenem lotniska. ParkVia oferuje użytkownikom najszerszy wybór spośród porównywarek internetowych i witryn do rezerwacji miejsc parkingowych na lotniskach.

Tanie parkowanie — czy to jest możliwe?

Najbardziej popularne lokalizacje ParkVia to między innymi lotniska Okęcie-Chopina, Modlin, Pyrzowice oraz Kraków Balice. ParkVia obejmuje swoim zasięgiem 21 parkingów w Katowicach w Pyrzowicach, 14 parkingów na Okęciu, 8 parkingów w Modlinie i 8 parkingów w Krakowie Balicach.

Ale to nie wszystkie lotniska, na ParkVia możesz dokonać rezerwacji miejsca parkingowego nawet w międzynarodowych portach lotniczych. Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę Parking Lotnisko.

Wybierz swój port lotniczy oraz daty i godziny początku, oraz końca postoju. Po naciśnięciu przycisku ‘wyszukaj’ zostaniesz przekierowany do porównywarki cen oraz rodzajów miejsc parkingowych, gdzie możesz z łatwością wybrać najbardziej dogodną opcję, dopasowaną do odległości od terminala i częstotliwości transferów między parkingiem a terminalem.

Gwarancja niskiej ceny — parking na lotnisku, który nie zaskoczy Cię dodatkowymi kosztami

Na lotniskach funkcjonuje wiele pośredników zajmujących się sprzedażą miejsc, dlatego tak ciężko jest wybrać najbardziej atrakcyjną ofertę, będąc już na terenie lotniska. W sieci znajdziesz widełki cenowe za miejsce, ale te ceny ciągle się wahają i do momentu zapłaty nie wiesz, ile kosztuje Twój postój. Mogą być także doliczane dodatkowe opłaty, na przykład za zaparkowanie blisko terminalu lub przekroczenie limitu czasowego.

Z ParkVia z góry wiesz, za co płacisz. Dzięki Gwarancji Najlepszej Ceny cena wybrana podczas rezerwacji jest ceną ostateczną i nie zostaną naliczone dodatkowe koszty.

Wygodnie wybierz parking w odpowiedniej dla Ciebie odległości, w opcji kryty lub odkryty parking. Możesz także zdecydować się na opcję “meet and greet". ParkVia oferuje także dodatkowe usługi, do których należą m.in. mycie samochodu lub serwisowanie.

Rezerwacja miejsca parkingowego na lotnisku przez Internet

ParkVia dzięki współpracy z parkingami lotniskowymi jest w stanie zaoferować swoim klientom ceny nawet o 60% niższe od regularnych cen postoju. Dodatkowo witryna internetowa oferuje czasowe obniżki cen.

Część witryn poświęconych rezerwacji miejsc parkingowych na lotniskach jest pozbawiona podstawowych zabezpieczeń, których użytkownicy oczekują, dokonując internetowych transakcji. Natomiast wszystkie rezerwacje i transakcje dokonywane za pomocą ParkVia są w pełni bezpieczne.

Sam proces rezerwacji online z użyciem ParkVia jest najszybszy i najłatwiejszy wśród dostępnych opcji. ParkVia wykorzystuje 128-bitowy protokół szyfrowania SSL. Jest to ten sam system zabezpieczeń, którego używają banki. Po dokonaniu transakcji i przyjęciu płatności system wysyła powiadomienie na pocztę elektroniczną lub sms-em.

Zarezerwuj parking wcześniej i zaoszczędź sobie stresu przed wylotem

W dobie Internetu aż grzechem jest nie skorzystać z opcji wygodnej rezerwacji parkingu na lotnisku online. Wystarczy kilka kliknięć, a zostaniesz przekierowanych do najlepszych ofert parkingowych w wybranej okolicy. I nie musisz się niczym przejmować przed wylotem, masz już zagwarantowane miejsce parkingowe.

Masz dalej wątpliwości, bo boisz się kupować kota w worku? Sprawdź opinie tysięcy użytkowników, którzy skorzystali z ParkVia i podzielili się swoimi spostrzeżeniami. Możesz nawet sprawdzić zdjęcia parkingów, dzięki czemu będziesz miał pełen wgląd na to, gdzie rezerwujesz miejsce. No to w drogę!

.