Reklama

Sieć serwisów Q Service Castrol – czym się charakteryzują?

Samochody powinny być zawsze serwisowane i naprawiane przez specjalistów budzących zaufanie swoją wiedzą i doświadczeniem. Ogromne znaczenie ma także posiadany sprzęt, za pomocą którego możliwa jest kompleksowa diagnostyka i skuteczne naprawianie pojazdów. Dlatego powstała sieć serwisowa Q Service Castrol!

Artykuł sponsorowany

Gdzie znajdują się warsztaty Q Service Castrol?

Szukasz zakładu mechanicznego naszej sieci w swojej okolicy? Warsztaty samochodowe Q Service Castrol znajdują się na terenie całego kraju. To około 500 warsztatów rozmieszczonych w różnych częściach Polski. Nasza sieć charakteryzuje się 20-letnim doświadczeniem w budowaniu wspólnoty łatwo dostępnych i sprawdzonych serwisów samochodowych. Stale podnoszone standardy pozwalają zapewnić nie tylko szybką, ale również jakościową obsługę klientów detalicznych i biznesowych. Za pomocą naszej strony internetowej możesz znaleźć pobliskie warsztaty, jednocześnie wybierając typ usługi, który Cię interesuje.

Reklama

Jakie usługi są realizowane w warsztatach naszej sieci?

W sieci warsztatów Q Service Castrol możesz między innymi umówić się na:

●      diagnostykę komputerową samochodu,

●      naprawę lub wymianę opon,

●      wymianę kompletu rozrządu,

●      zmianę filtrów i oleju,

●      wymianę elementów układu hamulcowego,

●      przegląd podstawowy,

●      i wiele innych prac serwisowych i naprawczych.

To oczywiście jedynie niewielki wycinek zakresu usług, które wykonywane są w zakładach mechanicznych pracujących w ramach naszej sieci. Q Service Castrol posiada wielu partnerów. Naturalnie jest to producent oleju Castrol, a także Continental, Varta, Bosch, ATE i ZF. Współpraca ta przejawia się w szybkich dostawach najlepszej jakości podzespołów, które montujemy w samochodach naszych klientów.

Gwarancje serwisowe na silnik, hamulce i opony

Sieć stale wprowadza dodatkowe udogodnienia dla swoich klientów. Jest to między innymi oferta gwarancyjna, która obejmuje jedne z najważniejszych podzespołów samochodu. Pierwsza gwarancja dotyczy silnika. Jeśli samochód spełnia warunki regulaminu organizatora akcji, po wymianie oleju na jeden z produktów Castrol, pojazd objęty jest ochroną przez rok lub 10 000 kilometrów. Gwarancja obejmuje większość ruchomych elementów silnika, które wymagają odpowiedniej jakości oleju. Szczegółowe warunki możesz sprawdzić na naszej stronie internetowej. Polecamy także zapoznać się z zasadami gwarancji obejmującej hamulce. Po zamontowaniu elementów układu hamulcowego ATE przysługuje Ci ochrona przez 3 lata lub 50 000 kilometrów. Jeśli doszłoby do uszkodzenia z powodu wadliwego produktu, przysługuje Ci darmowa wymiana tarcz na nowe. Gwarancja może dotyczyć także opon. Po zakupie nowego kompletu w sieci Q Service przysługuje Ci 12 miesięcy gwarancji. Pamiętaj, aby zapoznać się z regulaminem wymienionych promocji.

Prowadzisz warsztat? Nasza sieć serwisowa czeka na Ciebie

Jeśli prowadzisz warsztat samochodowy, zachęcamy do współpracy w ramach sieci Q Service Castrol. To szansa na rozwój i zapewnienie usług na wysokim poziomie. Profesjonalizacja zakładu jest drogą do pozyskania nowych klientów, którzy szukają specjalistów w swojej okolicy. Jako sieć ułatwiamy dostęp do najwyższej jakości części, a także wyręczamy Cię w niektórych uciążliwych formalnościach. Dotyczy to między innymi usługi Bio Service, która pozwala szybko i kompleksowo pozbyć się kłopotliwych odpadów powstających w wyniku wykonywanych usług. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli porozmawiać na temat możliwości współpracy. Na pewno nie pożałujesz!

Artykuł sponsorowany

materiały promocyjne
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy