Nawet 19 tys. rabatu na Forda Kugę. Dlaczego warto?

Zaprojektowany całkowicie od nowa Ford Kuga to wygodny, bogato wyposażony i świetnie prowadzący się SUV. Model wyróżnia się wszechstronnością i szeroką gamą silnikową, co sprawia, że każdy dostosuje go do swoich potrzeb. Co jeszcze kryje się w nowym SUV-ie Forda?

Ford Kuga, czyli model, który dopasuje się do ciebie

Nowa Kuga to przede wszystkim odpowiedź na zróżnicowane oczekiwania użytkowników. Oferuje bogatą gamę silnikową, gdzie z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Podróżujący głównie po mieście, zwracający uwagę na spalanie w korkach i niską emisję CO2 wybrać mogą jedną z trzech dostępnych wersji hybrydowych (EcoBlue Hybrid, Hybrid i Plug-in Hybrid), osoby przemieszczające się najczęściej na długich trasach - diesla, a stawiający na uniwersalność - benzynę.

Ford Kuga to także możliwość przeróżnych konfiguracji i dostosowania modelu do swoich potrzeb poprzez wybór wersji wyposażenia. Dostępne są trzy wersje: Trend, Titanium ST-Line i Vigniale oraz dodatkowo atrakcyjne pakiety X. W każdym z nich znajdziemy wysokiej klasy materiały wykończeniowe oraz funkcjonalnie zaprojektowane wnętrze. Wrażenie robi również standardowe wyposażenie nowej Kugi: nawigacja z 8-calowym ekranem wraz z 7-letnią aktualizacją map, czujniki parkowania z przodu i z tyłu, dostępny już w podstawowej wersji system KeyFree czy wysokiej klasy nagłośnienie Bang & Olufsen. Wszystko to składa się na bogate wyposażenie już w standardzie.

Ford Kuga z ogromnym rabatem. Cenę sprawdzisz tutaj

Ford Kuga, czyli technologie, które zadbają o twoje bezpieczeństwo

System Ford Co-Pilot 360 obejmuje szereg współpracujących ze sobą technologii, które zwiększają nie tylko komfort i radość z jazdy, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Dba o nie między innymi inteligentny tempomat, który automatycznie i bez ingerencji prowadzącego dostosowuje prędkość jazdy do pojazdu jadącego z przodu. Na środku pasa ruchu samochód utrzyma z kolei technologia Lane Centring, dzięki której nawet jeśli na moment spuścimy wzrok z jezdni - nie będzie to miało większych konsekwencji. Kluczową rolę odgrywają tu umieszczone z przodu pojazdu kamery, nieustannie monitorujące drogę przed autem. System automatycznie przechodzi w stan uśpienia, gdy prędkość spada poniżej 65 km/h, ułatwiając przedzieranie się przez zatłoczone centra miast. Traffic Sign Recognition odczyta natomiast za nas znaki drogowe i dostosuje prędkość samochodu do aktualnych ograniczeń.

Dzięki wyświetlaczowi Head-Up Display wszystkie ważne dla kierowcy informacje znajdują się w jego polu widzenia, a odrywanie wzroku od jezdni nie jest konieczne. Obraz, niezależnie od jakości światła na zewnątrz, pozostaje wyraźny, przekazując prowadzącemu takie informacje, jak prędkość czy dane z nawigacji. Bezpieczną zmianę pasu zagwarantuje z kolei system martwego pola, a przejazd przez skrzyżowanie - system Pre-Collision Assist. Jazdę po mieście i parkowanie na małych przestrzeniach ułatwia system Active Park Assist, który sam wykona konieczne manewry. Za sprawą wciśnięcia jednego przycisku, system przejmie kontrolę nad samochodem i wykona za nas skomplikowane czynności. Technologia ta dostępna jest w modelach z automatyczną skrzynią biegów.

Ford Kuga z ogromnym rabatem. Cenę sprawdzisz tutaj

Ford Kuga, czyli prowadzenie jest przyjemnością

Aspekt, który wyróżnia SUV-y spośród innych rodzajów samochodów, to komfort podróżowania. Taki jest też nowy Ford Kuga: znakomite właściwości jezdne sprawiają, że pokonywanie kolejnych kilometrów jest prawdziwą przyjemnością. To samochód zwinny, wyciszony, oferujący kierowcy wysoką pozycję i doskonałą widoczność, przekładające się na pewność prowadzenia i poczucie bezpieczeństwa. Zaprojektowany od zera design powoduje, że Ford Kuga nie tylko wyróżnia się z tłumu innych SUV-ów, ale również pozostaje modelem modnym i "na czasie".

W przypadku nowej Kugi problemem nie jest też zabranie ze sobą większej ilości pakunków. Tylna kanapa jest bowiem regulowana, dzięki czemu możliwe jest zwiększenie w razie konieczności przestrzeni bagażowej (przesuwane jest jedno z miejsc siedzących albo drugie wraz ze środkowym). Korzystanie z bagażnika jest zresztą łatwe także wtedy, gdy mamy zajęte ręce. Wystarczy wykonać lekki ruch nogą pod tylnym zderzakiem, a klapa otworzy bądź zamknie się samoczynnie.

Ford Kuga z ogromnym rabatem. Cenę sprawdzisz tutaj

Ford Kuga - nawet 19 tys. rabatu

O tym, że warto zainteresować się nową Kugą, świadczy fakt, że w dwóch pierwszych miesiącach 2021 roku jego sprzedaż w Europie wzrosła ponad 3-krotnie. Również w Polsce model uzyskuje wysokie wyniki sprzedaży, między innymi dzięki znakomitym rezultatom testów porównawczych i opinii branżowych ekspertów. Kuga w swojej klasie pozostaje więc pozycją atrakcyjną, głównie za sprawą dobrego stosunku jakości do ceny, pozostając samochodem nowoczesnym, świetnie wyposażonym (również w standardzie) i wykończonym, który każdy z pewnością dopasuje do siebie. To SUV, który wyróżnia się z tłumu.

Ford Kuga z ogromnym rabatem. Cenę sprawdzisz tutaj

Advertisement
materiały prasowe
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy