Kuszące rabaty na rocznik 2020. Sprawdzamy nową ofertę VW

Volkswagen przygotował w ostatnim czasie dla swoich klientów szereg interesujących ofert i rabatów dla samochodów z rocznika 2020. Najpopularniejsze modele marki kupimy w tej chwili na bardzo atrakcyjnych warunkach. Co najważniejsze: wybranego samochodu nie musimy kupować za gotówkę – do wyboru mamy wiele różnych metod finansowania, które pozwolą nam się cieszyć nowym autem bez zbędnych formalności i długiego czasu oczekiwania.

T-Roc i T-Cross: SUV-y, które przyciągają wzrok

T-Roc i T-Cross to jedne z najciekawszych crossoverów Volkswagena. Oprócz wyrazistego i niebanalnego wyglądu mogą zaoferować też kierowcy mocne silniki i szereg interesujących nowinek technologicznych. Pierwszy z nich może być wyposażony m.in. w system automatycznego parkowania wzdłużnego i prostopadłego Park Assist 3.0, aktywny tempomat ACC, asystenta ruszania pod górę, system Lane Assist wykrywający przypadkowe i niezamierzone zmiany pasa ruchu czy czujniki martwego pola Blind Spot. W wyposażeniu T-Roca może się ponadto znaleźć opcjonalny wirtualny kokpit, 300-watowy system audio marki Beats. Samochód może być napędzany przez jeden z trzech silników benzynowych - o pojemności 1 litra i mocy 115 KM, o pojemności 1,5 litra i mocy 150 KM, a także o pojemności 2 litrów i mocy 190 KM - lub przez jeden dwóch z silników wysokoprężnych, generujących moc na poziomie 115 lub 150 KM. Kierowcy poszukujący mocniejszych wrażeń mogą się też zdecydować na dokupienie opcjonalnego napędu na cztery koła 4MOTION.

Na pokładzie T-Crossa również znalazło się miejsce dla najnowocześniejszych systemów bezpieczeństwa, na które składają się m.in. asystent martwego pola Blind Spot Detection, czujnik zmęczenia kierowcy, systemy Front Assist i Lane Assist, technologia Light Assist minimalizująca ryzyko oślepienia kierowców nadjeżdżających z naprzeciwka, a także system chroniący wszystkich pasażerów pojazdu w czasie kolizji (w razie potrzeby domknie otwarte okna, napnie pasy bezpieczeństwa i podniesie siłę hamowania). O wygodę kierowcy może zadbać system bezkluczykowego dostępu Keyless Access czy aplikacja VW Connect, umożliwiająca m.in. zdalne sprawdzenie przebiegu, poziomu paliwa czy przypominająca o nadchodzących przeglądach serwisowych. Pod maską samochodu mogą pracować trzycylindrowy silnik 1.0 TSI o mocy wynoszącej 95 lub 115 KM, a także jednostka 1.5 TSI o mocy 150 KM. Ten ostatni można sparować z automatyczną, 7-biegową dwusprzęgłową przekładnią DSG.

Na zakup modelu T-Cross otrzymamy w tej chwili rabat sięgający maksymalnie 4 tys. zł. T-Roc sprzedawany jest tymczasem z rabatem wynoszącym nawet 12 tys. zł. Szczegóły oferty można sprawdzić pod poniższym linkiem.

Atrakcyjne rabaty na bestsellery VW. Sprawdź cenę

Golf: nowe wcielenie legendy

Nowa, ósma już, generacja kultowego Volkswagena Golfa jest wprost naszpikowana najnowszymi technologiami. Jest to samochód przełomowy nie tylko dla samej marki, ale nawet dla całego segmentu aut miejskich i kompaktowych. W skład wyposażenia - standardowego i opcjonalnego - nowej generacji Golfa wchodzi m.in. wyświetlacz przezierny typu Head-Up Display, system Online Traffic Info umożliwiający omijanie korków i zatorów drogowych na podstawie aktualnych informacji o sytuacji panującej w danym czasie na drodze, a także usługi We Connect i Volkswagen ID, które zwiększają i tak już imponujące możliwości pojazdu. Spore wrażenie robi też inteligentny system IQ.DRIVE, na który składają się np. opcjonalne reflektory matrycowe LED Matrix IQ.Light. Emitowana przez nie wiązka światła jest kierowana na jezdnię w taki sposób, aby zapewnić kierowcy jak najlepszą widoczność, a jednocześnie nie oślepiać innych użytkowników drogi.

Integralną częścią kultowego kompaktu Volkswagen jest również technologia łączności Car2X, działająca w oparciu o protokół WLAN. Dzięki niej, nowy Golf może nawiązywać połączenia z innymi samochodami poruszającymi się po drodze (tudzież z elementami tzw. inteligentnej infrastruktury drogowej) i wymieniać z nimi informacje dotyczące korków, zatorów i innych zdarzeń utrudniających poruszanie się. Ciekawą cechą ósmej generacji Golfa jest jednak zaszyty w nim system We Upgrade. Pozwala on aktywować kierowcy te funkcje pojazdu, których nie zamówił w momencie zakupu. Oznacza to, że jeśli tylko właściciel samochodu uzna, że jakaś opcjonalna usługa lub technologia jest mu potrzebna, może ją po prostu samodzielnie odblokować za odpowiednią opłatą.

Na zakup Golfa otrzymamy w tej chwili rabat sięgający maksymalnie 6 tys. zł. Szczegóły oferty można sprawdzić pod poniższym linkiem.

Atrakcyjne rabaty na bestsellery VW. Sprawdź cenę

Passat: "flagowiec", który dotrzyma tempa każdemu


Passat to niewątpliwie jedno z najbardziej reprezentacyjnych aut koncernu Volkswagen. Na pokładzie limuzyny znaleźć się mogą wszystkie spośród wcześniej wymienionych systemów, takie jak adaptacyjny tempomat ACC, technologia IQ.DRIVE, inteligentnie wspomagająca jazdę i parkowanie, a do tego zapewniająca kierowcy najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa, rewolucyjne matrycowe reflektory diodowe IQ.LIGHT LED Matrix, które oświetlają drogę w taki sposób, aby nie oślepiać innych uczestników ruchu, a zarazem zapewniać jak najlepszą widoczność, czy proaktywny system ochrony pasażerów PreCrash, czuwający nad ich bezpieczeństwem we wszystkich groźnych sytuacjach. Prawdziwą nowością - dostępną na razie jedynie w przypadku Passata - jest wysokozautomatyzowany asystent jazdy Travel Assist umożliwiający częściowo autonomiczną jazdę z prędkością do 210 km/h. Stanowi on najlepszy dowód na to, że przyszłość - przynajmniej w przypadku flagowej limuzyny Volkswagena - nadeszła już dziś.

Największy spośród wszystkich sedanów Volkswagena dostępny jest z siedmiostopniową, automatyczną skrzynią biegów DSG, a także z bogatą paletą silników. Najmocniejsze z nich mogą pracować z mocą 280 KM (2-litrowa jednostka benzynowa TSI BlueMotion, generująca moment obrotowy na poziomie 350 Nm) i 240 KM (2-litrowa jednostka wysokoprężna TDI SCR BlueMotion). Ci, którym na szczególnie wyśrubowanych osiągach nie zależy, mogą tymczasem postawić na silniki o mniejszych mocach, stanowiących udany kompromis między dużą mocą, a niskim spalaniem.

Na zakup Passata otrzymamy w tej chwili rabat sięgający maksymalnie 13 tys. zł.

Atrakcyjne rabaty na bestsellery VW. Sprawdź cenę

Rabaty skrojone na miarę


Volkswagen oferuje swoim klientom korzystne formy finansowania - Leasing EasyBuy, Kredyt EasyDrive oraz Kredyt EasyBuy. Osoby, które wybiorą jedną z tych możliwości, mogą skorzystać z oferty promocyjnej, w której 12-miesięczne ubezpieczenie komunikacyjne można wykupić już za symboliczną złotówkę. Jeśli na zakup samochodu ze stajni Volkswagena zdecydujemy się teraz, otrzymamy dodatkowo Ubezpieczenie Protect, które zabezpieczy nas na wypadek utraty pracy (to rozwiązanie szczególnie przydatne i atrakcyjne w dobie pandemii koronawirusa), oraz zyskamy dostęp do promocyjnych przeglądów serwisowych, których cena zaczyna się już od 1590 zł.

Atrakcyjne rabaty na bestsellery VW. Sprawdź cenę

Artykuł sponsorowany

materiały promocyjne

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy