Ford Kuga z trzema najnowszymi rodzajami silników hybrydowych - wybierz odpowiedni dla siebie

Ford Kuga w swojej najnowszej odsłonie oferuje wszystkie rodzaje napędów hybrydowych, które odpowiadają na potrzeby każdego kierowcy, niezależnie od przejeżdżanych dystansów czy miejsca użytkowania auta. Sprawdźmy, czym charakteryzują się hybrydy mHEV, FHEV oraz Plugin Hybrid.

Ford Kuga - dynamiczna sylwetka i komfortowe wyposażenie

Najnowszy Ford Kuga od momentu powstania cieszy się ogromnym zainteresowaniem kierowców. Do zakupy zachęca piękna i dynamiczna sylwetka oraz przestronne i bogato wyposażone wnętrze. Samochód oferuje szereg funkcjonalności, które zadbają o nasze bezpieczeństwo: system zapobiegania kolizjom z pojazdami, pieszymi i rowerzystami, system utrzymywania pasa ruchu, rozpoznawania zmęczenia kierowcy czy rozpoznawania znaków drogowych oraz adaptacyjny tempomat. Kuga może pochwalić się maksymalną oceną 5 gwiazdek w testach niezależnej organizacji Euro NCAP, a jego niezawodność potwierdza zagraniczna prasa branżowa. Ford Kuga został również wyposażony w Ford SYNC 3, czyli zaawansowany system multimedialny, który umożliwia łączność z telefonem, a więc odtwarzanie muzyki czy korzystanie z aplikacji dostępnych na osobistym smartfonie.

Ceny nowego Forda Kuga sprawdzisz tutajnowego Forda Kuga sprawdzisz tutaj

Hybrydowy Ford Kuga - nowy model z trzema typami hybryd

Ford Kuga hybryda dostępny jest w trzech wariantach, dzięki temu każdy kierowca znajdzie motor idealny dla siebie i swoich potrzeb, niezależnie od tego, czy mieszka w mieście, gdzie elektryki łatwiej naładować, czy poza nim. W Kuga Plug-in Hybrid silnik elektryczny ładowany jest z gniazda domowego lub na stacjach ładowania pojazdu. Kuga Plug-in Hybrid w trybie elektrycznym ma zasięg do nawet 68 km w mieście. Wyposażony jest w dwa źródła napędu: 2,5-litrowy silnik spalinowy i silnik elektryczny. Kierowca Kugi Plug-in może sam decydować, z którego silnika aktualnie korzysta, wybierając jeden z trybów jazdy: sam silnik elektryczny, sam silnik spalinowy, połączoną pracę obydwu silników oraz użycie silnika spalinowego do naładowania akumulatora. Kuga Mild Hybrid korzysta z wysokoprężnego silnika Ford EcoBlue 1,5-litrowego o mocy 120 km lub 2,0-litrowego o mocy 190 KM oraz wspomagającego jego pracę 48-woltowego silnika elektrycznego. Nie musimy dbać o zewnętrzne ładowanie baterii, a możemy znacznie zredukować zużycie paliwa oraz emisję spalin. Bateria ładowana jest samoczynnie dzięki odzyskiwaniu energii m.in. podczas hamowania. Silnik elektryczny wspiera pracę spalinowego podczas ruszania z miejsca. Jest również ważnym elementem systemu Start/Stop. Z kolei tradycyjna hybryda najnowszej generacji FHEV ma dużo większą moc niż hybryda miękka. Ten system ma nie tylko zalety MHEV, takie jak mniejsze zużycie paliwa i ograniczoną emisję spalin, ale również jest zdolny napędzać auto niezależnie od jednostki spalinowej, możemy więc poruszać się wyłącznie na silniku elektrycznym. Ford Kuga Full Hybrid dostępny jest z silnikiem 2,5 l w wersach z napędem na dwa oraz cztery koła.

Ceny nowego Forda Kuga sprawdzisz tutaj

Hybrydy Forda - ile kosztuje Kuga HEV, MHEV i PHEV?

Samochody z napędem PHEV to spora oszczędność dla domowego budżetu. Ich spalanie jest znacznie niższe, a więc mniej zapłacimy za paliwo. W porównaniu do samochodu osobowego palącego 6 l na 100 km, przy cenie paliwa wynoszącej 4,75 zł/l i średnim tygodniowym dystansie wynoszącym 300 km, Ford Kuga Plug-in pozwala zaoszczędzić aż 2 716,27 zł rocznie.

Ceny nowego Forda Kuga sprawdzisz tutaj

Atrakcyjne finansowanie

Obecnie dostępne są atrakcyjne formy finansowania nowego Forda. Osoby prywatne mogą skorzystać z kredytu niskich rat Ford Opcje,. Wystarczy wybrać wysokość wpłaty własnej i okres spłaty, by dowiedzieć się, ile wyniesie nas miesięczna rata. Dodatkowo dzięki programowi Ford Opcje po zakończeniu okresu kredytowania dzięki gwarancji wykupu pojazdu przez dealera rata nie tylko jest jeszcze niższa. Można także zadecydować, czy chce się zatrzymać samochód dopłacając brakującą kwotę, czy oddać samochód i wybrać nowy. Jeszcze jedną zaletą kredytu niskich rat Ford Opcje jest możliwość wyjechania nowym samochodem bez zapłacenia za niego nawet złotówki dzięki atrakcyjnej ofercie 0% wpłaty własnej.

Klienci biznesowi mogą skorzystać zarówno z leasingu jak i z wynajmu. Leasing niskich rat Ford opcje działa na tej samej zasadzie co program Ford opcje, tylko skierowany jest do przedsiębiorców i osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

Bardzo ciekawie prezentuje się też oferta Ford Wynajem. Ten nowoczesny i zdobywający coraz większą popularność program, pozwala na uzyskanie bardzo atrakcyjnych warunków finansowania, a także uwzględnia w ramach niskiej raty serwisowanie i ubezpieczenie samochodu, assistance, wymianę kół, części zamienne, samochód zastępczy na czas naprawy i wiele innych usług. Wszystko to dostępne jest w niskiej racie, a dokładne ceny można sprawdzić pod poniższym linkiem.

Ceny nowego Forda Kuga sprawdzisz tutaj

materiały promocyjne

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy