Dostawcze Volkswageny dla firmy i dla rodziny. Crafter, Caddy 5, Multivan: który będzie najlepszy dla Ciebie?

Niezawodność, wysoka jakość i komfort jazdy – z tymi cechami od lat kojarzy się marka Volkswagen. Produkowane w Polsce Caddy i Crafter oraz motoryzacyjna legenda Multivan podążają tą dobrze znaną użytkownikom ścieżką. Który będzie najlepszy dla Ciebie?

Niezastąpiony do zadań specjalnych - Crafter

Czasy, gdy samochody dostawcze kojarzyły się z niekomfortowym podróżowaniem, gdyż liczyło się jedynie dowiezienie towaru do celu, minęły bezpowrotnie. Doskonałym na to przykładem jest Volkswagen Crafter, oferujący nie tylko znakomite właściwości jezdne, ale także wysokiej jakości wnętrze. Środek i kokpit bardziej przypomina biuro, gdzie spędzający za kierownicą długie godziny poczuje się wygodnie i zapomni o zmęczeniu podczas podróży. We wnętrzu Craftera problemem nie będzie posegregowanie dokumentów (dostępne liczne schowki), naładowanie smartfona czy przerwa obiadowa. Wszystko to składa się na poczucie komfortu podczas podróżowania. Na drugi plan nie zeszły jednak podstawowe funkcje tego typu samochodów, czyli ładowność. W tym zakresie Crafter jest najlepszy w swojej klasie, oferując wymiary idealne dla dużych europalet lub kontenerów rolkowych. To praktyczny (nadający się także do jazdy po mieście) i ekonomiczny samochód, do tego produkowany w Polsce.

Promocyjne ceny w VW sprawdzisz tutaj


Innowacyjny i nowoczesny Caddy

Caddy to odpowiedź na wszystkie potrzeby i wyzwania codziennego życia - zarówno zawodowego, jak i prywatnego. To, co w przypadku posiadania innego samochodu jest wyzwaniem, z Caddym załatwimy bez najmniejszego problemu: w drodze do szkoły z dziećmi podrzucimy większą przesyłkę, a wracając skoczymy po duże zakupy. Produkowany w Polsce Caddy sprawdza się bowiem jako "dostawczak", samochód do komfortowego przewożenia osób po mieście czy ekonomiczny rodzinny van.

Bezpieczeństwo zwiększają innowacyjne systemy i nowe funkcje ułatwiające użytkowanie, na przykład Keyless Access (automatyczne otwieranie i zamykanie drzwi - system bezkluczykowego dostępu) czy po raz pierwszy oferowany w samochodzie dostawczym Travel Assist (system łączący funkcjonalność aktywnego tempomatu z Lane Assist - asystentem utrzymania pasa ruchu). Wszystkich systemów wsparcia kierowcy jest łącznie aż dziewiętnaście. Auto prowadzi się lepiej od poprzednich generacji również dzięki modyfikacji tylnego zawieszenia, w którym pojawiły się sprężyny śrubowe. Uwagę warto zwrócić również na nowoczesne wnętrze, gdzie połączono cyfrowy kokpit, rozbudowy system nawigacji i 10-calowy wyświetlacz.

Promocyjne ceny w VW sprawdzisz tutaj


Motoryzacyjna legenda Multivan

Multivan to siódma generacja kultowego modelu, produkowanego przez Volkswagena od roku 1950. Transporter I, noszący przydomek Bulli, był symbolem swobody i do dziś kojarzy się z hasłem "flower power". Przede wszystkim było to jednak auto praktyczne - i to właśnie tą drogą podąża nowa odsłona Multivana.

Choć o DNA kultowego Bulli warto pamiętać, ponad wszystko inne to samochód wszechstronny, dopasowujący się do potrzeb i przystosowany do skrajnie różnych warunków jazdy. Wsiadając do wnętrza, w oczy rzuca się nowoczesny, cyfrowy kokpit oraz przestronność. Fotele w razie potrzeby bardzo łatwo się demontują, a przestrzeń wewnątrz samochodu sprawia, że  załadunek dużych i długich przedmiotów nie stanowi wyzwania. Kierowcę wspomagają innowacyjne rozwiązania, jak asystent utrzymania pasa ruchu i asystent bocznego wiatru oraz system obserwacji otoczenia. Multivan to połączenie nowoczesności z duszą starszej, kultowej motoryzacji.

Promocyjne ceny w VW sprawdzisz tutaj


Wszechstronne modele dla firmy i dla rodziny

Produkowane w Polsce Caddy i Crafter oraz przywodzący skojarzenia z motoryzacyjną legendą, Bullim, Multivan z pewnością spełnią oczekiwania użytkowników. To samochody oferowane w różnorodnych wersjach, które łączy jedno - praktyczność i wszechstronność połączona z nowoczesnymi, ułatwiającymi jazdę systemami. To auta, które odpowiadają na różnorodne potrzeby życia codziennego, od jazdy po mieście, poprzez okazjonalne przewiezienie większych przesyłek, zakupów czy bagaży, a kończąc na komfortowym podróżowaniu po autostradach.

Promocyjne ceny w VW sprawdzisz tutaj


.
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy