Ateca i Arona: prześwietlamy wszechstronne SUV-y SEAT-a

SUV-y od lat cieszą się w Polsce ogromną popularnością. To samochody komfortowe, bogato wyposażone, mogące pochwalić się znakomitymi właściwościami jezdnymi, ale przede wszystkim – uniwersalne. Takie są też SUV-y SEAT-a: Ateca i Arona, dostępne w atrakcyjnych rabatach wyprzedaży rocznika.

Ateca w nowej odsłonie

SEAT Ateca w sprzedaży dostępny jest w nowej odsłonie - z przeprojektowanym przodem, nową osłoną chłodnicy i bardziej dynamiczną linią nadwozia. Dzięki temu SUV zyskał bardziej wyrazisty, sportowy charakter. Na uwagę zasługują również doskonałe właściwości jezdne tego modelu: Ateca jest wyposażona w napęd 4x4, a dzięki systemowi Seat Drive Profile kierowca może skorzystać z kilku trybów jazdy (w zależności od wersji: Eco, Normal, Individual, Sport, Off-Road, Snow). W każdym z nich zmieniają się ustawienia silnika, skrzyni biegów, układu kierowniczego i zawieszenia. Ateca może również pochwalić się nowoczesnym wyposażeniem i technologiami, jak choćby  asystent podróży z asystentem jazdy w korku Travel Assist, system monitorowania martwego pola Side Assist, asystent podróży z asystentem jazdy w korku Travel Assist czy adaptacyjny tempomat. Podróż umili elektrycznie otwierany dach panoramiczny, a aktualne informacje o ruchu drogowym zapewni system SEAT Connect.

Wyprzedaż rocznika w SEAT: ceny sprawdzisz tutaj

Arona: crossover z charakterem

SEAT Arona to ekonomiczny miejski crossover, nagrodzony za najlepszy design w prestiżowym konkursie Red Dot Design 2018. Jury doceniło niezwykłe połączenie ekspresyjnego stylu i funkcjonalności, a także szerokie możliwości personalizacji modelu. Arona do dziś robi wrażenie dynamicznymi liniami i charakterem. Ale wygląd to nie wszystko, wnętrze ma równie dużo do zaoferowania. Choćby sporo przestrzeni, zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów, a także kilka rozwiązań, ułatwiających codzienne życie - bezkluczykowy dostęp czy bezprzewodowe ładowanie telefonu. W projektowaniu kierownicy i skrzyni biegów postawiono na ergonomię, co daje się odczuć z każdym kilometrem. Doskonałą widoczność w nocy zapewnią pełne światła LED, a za sprawą funkcji Start/Stop samochód jest bardzo ekonomiczny, przez co idealnie nadaje się do miasta.

Popularność SUV-ów w Polsce nie gaśnie. Użytkownicy wciąż bardzo często sięgają po samochody z tego segmentu, doceniając ich uniwersalność, przestronne wnętrze wraz z dużym bagażnikiem, bogate wyposażenie, znakomite właściwości jezdne czy wysoką pozycję za kierownicą. To auta, które świetnie odnajdują się zarówno w ruchu miejskim i dalekich trasach, ale także na bardziej wymagających odcinkach poza miastami. Takie właśnie są SUV-y z rodziny SEAT-a - Ateca i Arona, dostępne teraz w wyprzedaży rocznika. Modele są dostępne od ręki z rabatami nawet do 12 000 zł oraz z 5-letnią gwarancją.

Wyprzedaż rocznika w SEAT: ceny sprawdzisz tutaj

Zużycie paliwa i emisja CO2 zostały określone zgodnie z procedurą WLTP .

Advertisement
.
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy