Reklama

Specjalnie dla myśliwych

W stolicy hazardu - Las Vegas - odbyły się targi tuningowe SEMA 2007.

Na imprezie zaroiło się od miłośników różnego rodzaju przeróbek, nie zabrakło również stoisk wielkich motoryzacyjnych potentatów.

Dla największych graczy na amerykańskim rynku motoryzacyjnym jest to doskonała szansa na zaprezentowanie swoich najnowszych modeli szerszej publiczności.

Dobrze wykorzystał ją Hummer, który po raz pierwszy pokazał model H2 w studyjnej wersji safari. Na pierwszy rzut oka samochód wyróżnia się bojowym matowym lakierem w kolorze oliwki, który modelarzom i historykom przypominać może nieco słynny "wermacht olive", jakim malowane były niemieckie wozy bojowe w czasie II wojny światowej.

Wprawdzie safari nie ma na wyposażeniu działa kalibru 88 mm ani nawet RKMu, ale jak sama nazwa wskazuje, wyposażono go w coś, co na pewno przypadnie do gustu myśliwym. Samochód ma bowiem materiałowy dach, po złożeniu którego auto przemienia się w niemal idealną platformę dla myśliwych czy uzbrojonych w lornetki amatorów przyrody.

Reklama

Wnętrze pojazdu również utrzymano w oliwkowym kolorze. Fotele wykonano z wodoodpornej nylonowej tkaniny, na tablicy rozdzielczej pojawiły się lakierowane w podobnym odcieniu metalowe wstawki.

Na zewnątrz rzucają się w oczy ciekawe, lakierowane pod kolor nadwozia felgi oraz wyciągarka. GM nie ukrywa, że to czy samochód przypadnie do gustu odwiedzającym targi SEMA może mieć bezpośredni wpływ na podjęcie decyzji o produkcji.

Masz samochód? W dziale "Testy/Opinie użytkowników" możesz podzielić się wrażeniami z jego użytkowania.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: targi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy