Reklama

Mercedes SLS od Lorinsera

Tego można było się spodziewać. Mercedes SLS, który zadebiutował na salonie we Frankfurcie szybko trafi w ręce tunerów.

Co prawda samochód nie jest jeszcze dostępny w sprzedaży, ale nie przeszkodziło to Lorinserowi pokazać szkiców własnych interpretacji SLS-a.

Jeden szkic przedstawia samochód z maską z włókna węglowego i dodatkowymi wlotami powietrza. Z auta zniknęło logo Mercedesa, które zastąpiono znakiem Lorinsera.

Z kolei drugi szkic nawiązuje bezpośrednio do samochodu, który był pierwowzorem SLS-a, czyli gullwinga 300 SL. Nie znamy natomiast zakładanych osiągów oraz zakresu przeróbek mechanicznych. A łatwo nie będzie bo moc seryjnego mercedesa SLS wynosi 571 KM...

Niemiecka firma obecnie nie przesądza, czy rozpocznie limitowaną produkcję jednego czy obu zaprezentowanych pojazdów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mercedes | SLS | Mercedes SLS

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy