Polskie rajdy. Sorry, ale to nie jest normalne...

Tomasz Kasperczyk i Damian Syty (Ford Fiesta R5) odnieśli swoje drugie zwycięstwo w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski triumfując po raz drugi w karierze w Rajdzie Śląska, czwartej rundzie krajowego czempionatu.
Po trzech zwycięstwach Skody w rajdach Świdnickim-Krause, Dolnośląskim-Hotel Zieleniec i Nadwiślańskim na najwyższym stopniu podium stanęła załoga Forda

Na drugiej pozycji uplasowali się Jakub Brzeziński i Kamil Kozdroń (Skoda R5), którzy ulegli różnicą zaledwie 0,2 sekundy. Trzecie miejsce wywalczyli Zbigniew Gabryś (na filmie) i Artur Natkaniec (Ford Fiesta R5).