Reklama

Wasze opinie o samochodach...

Są wśród was fani motoryzacji niemieckiej, są tacy, którzy dają z siebie wszystko, by udowodnić wyższość samochodów włoskich.

Część z was jeździ samochodami, które niedawno wyjechały z fabryki, część przywiozła sobie auto z Niemiec. Natomiast inni dopiero przymierzają się do zakupu, odkładają pieniądze lub starają się o kredyt.

Każdy chciałby jednak, by ten jego wymarzony pojazd był szybki, mało palił, dawał przyjemność z jazdy i był bezawaryjny. Co w takim razie wybrać, by być zadowolonym? Trudno o lepsze rekomendacje, niż od użytkowników tej samej marki.

Dajemy wam możliwość zapoznania się z opiniami kierowców dotyczących ich samochodów. Co się psuje, jakich samochodów unikać, a co warto kupić - przekonasz się o tym na kolejnych stronach

Co więcej - wciąż czekamy na kolejne opinie. Masz samochód i zalazł ci on już za skórę? A może wręcz przeciwnie jego eksploatacja jest zupełnie bezproblemowa? Podziel się swoimi wrażeniami z innymi.

Napisz komentarz! Wystarczy wybrać markę... Kliknij TUTAJ.

INTERIA.PL

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy