Reklama

Rekord Mercedesa

Po pierwszej połowie 2001 roku DaimlerChrysler może cieszyć się z nowego rekordu sprzedaży samochodów osobowych marki Mercedes-Benz. Okazało się bowiem, że półroczny wynik sprzedaży, kiedy swoich właścicieli znalazło 561 500 modeli na całym świecie, był najlepszym w historii firmy. W stosunku do ubiegłego roku wartość ta wzrosła o 8%.

Rekordowy był też sam miesiąc czerwiec, w którym sprzedano 91 800 mercedesów, o ponad 4% więcej niż w czerwcu 2000 roku.

- Ten znakomity wynik półrocznej sprzedaży, przy przeżywającym głęboki kryzys rynku samochodowym świadczy o naszej sile w porównaniu z konkurencją - podkreślał Jurgen Hubert, wice prezes Mercedes Benz Passenger Cars and smart. - Oczywiście nie osiądziemy na laurach. Planujemy w najbliższym okresie jeszcze bardziej zwiększyć naszą sprzedaż. Poza tym wciąż musimy pracować by klienci byli nieustannie zadowoleni z naszych usług - dodał Hubert.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: benz | Mercedes | rekord

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy