Reklama

Powrót do USA

Włoska legenda motoryzacji, firma Maserati powraca do Stanów Zjednoczonych. W Ameryce Północnej powstanie fabryka produkująca samochody tej marki. Zakończenie budowy planuje się na koniec 2001 i od tego momentu na amerykańskich drogach znów pojawią się modele maserati.

Podczas spotkania z dziennikarzami w Monterey, szef północnoamerykańskiej gałęzi Maserati, Stuart Robinson zapowiedział, że planowana sprzedaż pojazdów w USA osiągnie 40% produktów tej marki. Jeżeli ta wartość rzeczywiście byłaby osiągnięta, znaczyłoby to, że w ciągu następnych 5 lat sprzedaż włoskich aut wzrosła by do 9000 sztuk. Dla porównania dziś jest to 2000 pojazdów.

Zobacz samochody Maserati w naszej galerii.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: samochody | maserati | USA

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy