Reklama

Oceń swoje auto: Skoda

Wracamy do naszego cyklu oceniania przez was, czytelników serwisu Motoryzacja, waszych samochodów. Po zebraniu ponad trzech tysięcy opinii dotyczących aut Volkswagena, Renault, Forda, Toyoty, Daewoo i Fiata przyszła kolej na Skodę.

Wielu z was ma skrystalizowane poglądy motoryzacyjne. Jedni chcą koniecznie mieć auto włoskie, inni nie wyobrażają sobie kupienia samochodu innego niż niemiecki.

Reklama

Część z was jeździ pojazdami, które niedawno wyjechały z fabryki, część przywiozła sobie auto z Niemiec.

Natomiast inni dopiero przymierzają się do zakupu, odkładają pieniądze lub starają się o kredyt.

Każdy chciałby jednak, by ten jego wymarzony pojazd był szybki, mało palił, dawał przyjemność z jazdy i był bezawaryjny.

Co w takim razie wybrać, by być zadowolonym? Trudno o lepsze rekomendacje, niż od użytkowników tej samej marki.

W przeciwieństwie do FSO, Skoda po transformacjach ustrojowych utrzymała mocną pozycję. Właścicielem tej marki został Volkswagen, który dostarczył swoje technologie, a skorzystał z taniej siły roboczej.

Czy warto więc kupić skodę? Czy jest to taki "volkswagen dla ubogich" kupowany przez tych, których nie stać na auto z Wolfsburga? A może produkcja w Czechach powoduje, że jakością skody nie mogą się równać z volkswagenami?

Jeździsz lub jeździłeś skodą? Starą, np. "favoritką", a może najnowszą i to wysokiej klasy, jak superb? Podziel się wrażeniami z innymi!

Porozmawiaj na Forum.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: motoryzacja | skoda | auto

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje