Reklama

Nagrodzone akumulatory

Firma Delphi Corp. została wyróżniona przez czasopismo "Truck Sales and Leasing Magazine" - jedno z wiodących pism motoryzacyjnych zajmujących się dużymi i średnimi ciężarówkami, jako firma posiadająca jedne z najlepszych technologii roku. Wyróżnienie to dotyczy linii akumulatorów Delphi Freedom opartych na technologii absorpcyjnej maty szklanej (AGM). Redakcja czasopisma uznała produkowany przez Delphi akumulator o długim okresie użytkowania za jeden ze "Wspaniałej Dwunastki" Produktów Roku 2002. Artykuł o przyznaniu tej nagrody przez zespół dziennikarzy Newport Communications ukazał się w listopadowo-grudniowym numerze "Truck Sales and Leasing".

Akumulator Delphi Freedom AGM oparty jest na technologii rekombinacji gazu, dzięki czemu charakteryzuje się długim okresem użytkowania i może być umieszczany w różnych pozycjach. Jest to akumulator całkowicie bezobsługowy i został zaprojektowany na dwukrotnie dłuższy czas użytkowania niż tradycyjne akumulatory kwasowo-ołowiowe. Jest wykonywany w technologii zgrzewania i posiada jednodrogowy zawór ciśnienia oraz wzmocnioną, szczelną pokrywę zapewniającą przedłużoną trwałość produktu.

Reklama

Nowy akumulator Delphi Freedom AGM Battery oparty jest na technologii absorpcyjnej maty szklanej, opracowanej specjalnie dla zastosowań w dużych pojazdach. Szklana mata absorbuje elektrolit, podobnie jak gąbka wodę. Tworzy to konstrukcję szczelną i odporną na wylewanie się elektrolitu, co pozwala na montaż akumulatora w dowolnym położeniu i w każdym miejscu pojazdu.

Akumulator Delphi został poddany intensywnym testom laboratoryjnym i praktycznym. Firma dostarczyła akumulatory użytkownikom ciężarówek w celu ich praktycznego przetestowania w warunkach jazdy na długich dystansach oraz krótkich jazd dostawczych. W obu przypadkach okres użytkowania akumulatorów był dwukrotnie dłuższy od konwencjonalnych - ołowiowo-kwasowych. Od kwietnia 2003 akumulatory Delphi Freedom AGM będą dostępne dla producentów i serwisantów pojazdów oraz na rynku akcesoriów i części zamiennych.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Maty | leasing | firma | akumulator | akumulatory

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje