Reklama

Chcesz dobrze zarabiać? Ucz się szwedzkiego!

Jeśli jesteś inżynierem, a twoją pasją są jest motoryzacja, lepiej już dziś zacznij uczyć się szwedzkiego.

Volvo poinformowało właśnie, że w najbliższych 12 miesiącach ma zamiar zatrudnić aż 1200 nowych pracowników. Wzmocnienie zaplecza kadrowego to wynik coraz lepszej pozycji firmy na światowych rynkach. W zeszłym roku sprzedaż pojazdów tej marki poprawiła się aż o 11,6 procenta, klienci często decydowali się na model XC60, ciepło przyjęto również nowe konstrukcje, jak S60 i V60.

Jak powiedział Sallstrom Bjorn - wiceprezes Volvo ds. zasobów ludzkich - to jeden z największych projektów rekrutacyjnych w historii firmy. Zwiększenie liczby inżynierów potrzebne jest do opracowania nowych modeli i technologii, których rozwój jest częścią nowego, agresywnego planu rozwoju szwedzkiej marki.

Reklama

W Szwecji zatrudnienie znajdzie tysiąc osób, z czego aż 900 posiadać ma tytuł inżyniera. Kolejnych 200 pracowników zatrudni również belgijska fabryka marki w Ghent.

INTERIA.PL

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy