Mając 3 promile, wjechał Porsche w budynek. Wyrok zapadł w 48 godzin

Białe Porsche po uderzeniu w ścianę budynku w Rzeszowie, radiowóz i mężczyzna z rowerem na chodniku.
Pijany kierowca wjechał Porsche w budynek w RzeszowiePolicja

W skrócie

  • Kierowca Porsche, będąc pod wpływem ponad 3 promili alkoholu i łamiąc sądowy zakaz prowadzenia, uderzył autem w ścianę budynku na ul. Dąbrowskiego w Rzeszowie.
  • Mężczyzna został zatrzymany przez policję i w trybie przyśpieszonym postawiony przed sądem, gdzie usłyszał wyrok w ciągu 48 godzin od zdarzenia.
  • Sąd skazał go na rok i dwa miesiące więzienia, dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów, obowiązek zapłaty 12 tys. zł oraz 20 tys. zł równowartości pojazdu.
  • Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej serwisu, otwiera się w nowym oknie

Pijany z sądowym zakazem wjechał Porsche w ścianę budynku

Zobacz również:

Kiedy sąd odbiera samochód pijanemu kierowcy?

GTI bez benzyny? Ten napęd VW ID. Polo GTI może naprawdę działaćINTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?