Reklama

Wybierz dziewczynę...

Czy można wyobrazić sobie współczesne wystawy motoryzacyjne bez pięknych kobiet? Odpowiedź jest oczywista - NIE. Producenci samochodów prześcigają się w zatrudnianiu najpiękniejszych kobiet, by maksymalnie uatrakcyjnić zwiedzającym wizytę w targowych halach. Na zorganizowanych ostatnio Targach w Poznaniu był reporter INTERIA.PL, który zrobił kilkadziesiąt zdjęć przedstawiających dziewczyny o otoczeniu samochodów. Wszystkie te zdjęcia prezentowaliśmy już w naszej GALERII.

Tym razem posunęliśmy się o krok dalej i chcemy zaproponować Wam mini-plebiscyt na najbardziej atrakcyjną (Waszym zdaniem) dziewczynę Poznań Motor Show 2001. Mechanizm naszego mini-plebiscytu jest bardzo prosty. Na stronie ZABAWY pojawiają się zdjęcia dwóch losowych dziewczyn z tegorocznego PMS. Waszym zadaniem jest kliknąć na tą, która podoba Wam się bardziej. Możecie również klikając w czerwoną ikonkę odjąć punkt dziewczynie, która Waszym zdaniem nie zasługuje na miano najpiękniejszej. Każde kliknięcie na dziewczynę lub zieloną ikonkę oznacza dodanie dla niej jednego punktu. Kliknięcie na czerwoną ikonkę odejmie jej jeden punkt.

Reklama

Wszystkie Wasze głosy są sumowane i przedstawiane na procentowym wykresie obok zdjęć. Pod wykresem otrzymacie natomiast aktualne dane o wybranej przez Was dziewczynie - pozycja w rankingu oraz strata do liderki plebiscytu.

Chcesz przyczynić się do wyboru Dziewczyny Poznań Motor Show 2001? Koniecznie weź udział w naszej zabawie... Zapraszamy!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: producenci samochodów | dziewczyny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama