INTERIA.PL w reprezentacji Europy!
Już dzisiaj reporter INTERIA.PL będzie miał okazję... nie, nie zasiąść za kierownicą nowego samochodu... Ale zmierzyć się na piłkarskim boisku we Frankfurcie nad Menem z zarządem... General Motors!
Taki mecz uświetni bowiem konferencję prasową poświęconą kampanii reklamowej mającej promować nowego opla vectrę.
Drużynę reprezentacji Europy dziennikarzy, w której znalazł się nasz reporter poprowadzi do boju były selekcjoner reprezentacji Niemiec - Erich Ribbeck. Sędzią spotkania będzie... Pierluigi Collina. Przypomnijmy o jego perypetiach związanych z kontraktem z Oplem.
Albo kariera arbitra, albo intratny kontrakt sponsorski - takie ultimatum władze włoskiego futbolu postawiły słynnemu sędziemu piłkarskiemu, Pierluigiemu Collinie.
Arbiter podpisał kontrakt z firmą Opel, która sponsoruje także AC Milan. We Włoszech sędziowie piłkarscy mogą zawierać kontrakty sponsorskie pod warunkiem, że uzyskają one akceptację Stowarzyszenia Sędziów. Jednak tym razem działacze uznali, że umowa Colliny powoduje konflikt interesów.
Collina w lutym skończył 45 lat - to granica wyznaczająca początek sędziowskiej emerytury. Arbiter w drodze wyjątku dostał jednak zgodę na sędziowanie na włoskich boiskach przez kolejny rok.
Ostatecznie włoski sędzia zdecydował się na zakończenie swojej kariery i związał się z Oplem.
Wyrażaj emocje pomagając!
Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: 96 1140 0039 0000 4504 9100 2004 (SKOPIUJ NUMER KONTA).
Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.