Reklama

Załatwić sprawę "krakowskim targiem"

Świętokrzyscy policjanci zatrzymali 50 - letniego mieszkańca Krakowa, który chciał przekupić policjantów łapówką w wysokości 100 zł w zamian za to, by ci dali mu spokój i pozwolili dalej jechać rowerem, na którym ledwo się trzymał.

Mężczyzna miał blisko 2.5 promila alkoholu we krwi. Teraz grozi mu nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Pińczowscy policjanci zatrzymali pijanego rowerzystę w małej miejscowości gminy Złota. Jechał późnym wieczorem całą szerokością drogi na nieoświetlonym rowerze. Gdy z trudem zsiadał z niego okazało się, że miał blisko 2.5 promila alkoholu we krwi.

Mężczyzna nie chciał się pogodzić z tym, że nie dojedzie rowerem do rodzinnego domu. Chcąc uniknąć odpowiedzialności karnej zaproponował policjantom 100 złotych w zamian za odstąpienie od interwencji w jego sprawie. Banknot położył na tylnim siedzeniu radiowozu informując o tym funkcjonariuszy.

Reklama

Mężczyzna został doprowadzany do prokuratury. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności. (KGP)

TUTAJ motoryzacja jakiej nie znacie.

Dowiedz się więcej na temat: targ | 100 | policja

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy