Reklama

Kierowca TIR-a zabił i uciekł

Policjanci z Radomska (Łódzkie) poszukują kierowcy TIR-a, który śmiertelnie potrącił dwóch mężczyzn zmieniających koło w swoim samochodzie - poinformowała nadkom. Joanna Kącka z biura prasowego łódzkiej policji.

Do wypadku doszło w nocy z poniedziałku na wtorek na trasie krajowej nr 1 (Łódź-Cieszyn) w miejscowości Słostowice pomiędzy Piotrkowem Trybunalskim a Częstochową.

„Nieustalony dotąd kierujący ciągnikiem siodłowym wraz z naczepą jadąc w kierunku Katowic potrącił dwóch mężczyzn z Poznania, którzy zmieniali koło w osobowym mercedesie” - powiedziała Kącka.

W wyniku odniesionych obrażeń obaj mężczyźni w wieku 30 i 34 lat zginęli na miejscu. Świadkiem zdarzenia była podróżująca z nimi 23- letnia kobieta. Sprawca wypadku odjechał z miejsca nie udzielając pomocy ofiarom. Może mu grozić kara nawet do 12 lat więzienia.

Reklama

Policja zabezpieczyła ślady na miejscu wypadku. Prosi też wszystkie osoby mogące udzielić jakichkolwiek informacji, które przyczynią się do ustalenia sprawcy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Radomsku tel. (44)685-28-11 lub najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju.

Porozmawiaj na Forum.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy