Reklama

Tokio 2001: Nissan Nails

"Fun-to-use" (zabawny w użyciu) - właśnie tak Nissan określił swój najnowszy pojazd koncepcyjny, który już niebawem zostanie zaprezentowany na tokijskim salonie samochodowym. Impreza rozpoczyna się 24 października i będzie największym wydarzeniem motoryzacyjnym roku w Azji. Pojazd nosi nazwę Nails, i odzwierciedla współczesne trendy mody młodzieżowej. Właśnie do młodych odbiorców Nissan kieruje swoją propozycję, licząc że samochód, stworzony do szybkiego i prostego przemieszczania się z miejsca na miejsce wraz z grupką przyjaciół, przypadnie im do gustu. Zobacz WIĘKSZE ZDJĘCIE Nissana Nails.

Nails został wyposażony w bogaty system komunikacyjny, włącznie z telefonami komórkowymi. Według producenta doskonale sprawdza się jako oryginalny pojazd dwuosobowy, jak i lekki pick-up, którego można by wykorzystać w dowolny sposób. Jedno jest pewne, to auto będzie zwracało na siebie uwagę przechodniów w każdym zakątku świata. Szeroko rozmieszczone koła pozwoliły na uzyskanie sporej przestrzeni we wnętrzu pojazdu. Kabina w kształcie litery A została umieszczona bardzo nisko nad ziemią, co znacznie ułatwiło dostęp do jej wnętrza.

Reklama

Przednia maska kończy się ostrym dziobem, pod którym zamontowano osłonę reflektorów z kolorowego szkła. Platforma ładunkowa może pomieścić takie przedmioty jak deskę surfingową, rowery, czy też narty i jest bardzo łatwa do załadowania dzięki płaskiej podłodze i niskiej lokalizacji. Panel przyrządów został umieszczony na centralnej konsoli. W środku znajduje się duży ekran wyświetlający wszelkie niezbędne informacje.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Pojazd | tokio | nissan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje