Reklama

Nowy model Hummera

Pod koniec przyszłego roku oferta amerykańskiego Hummera zostanie poszerzona o nowy model.

Będzie to... pickup zbudowany na bazie modelu H3, czyli najmniejszego auta oferowanego pod tą marką.

Samochód najprawdopodobniej będzie nazywał się H3T. Nieoficjalne informacje mówią, że pojazd będzie oferowany jako single-cab, czyli z kabiną pasażerską o jednym rzędzie foteli, jednak wiadomo, że istnieją jeżdżące, zamaskowane prototypy o czterech drzwiach.

H3T będzie napędzany niespełna 300-konnym silnikiem V8. Ponieważ jednak przewiduje się eksport do Europy samochód będzie oferowany również z benzynowym silnikiem o pojemności 3.5 l oraz dieslem.

Nowy model będzie produkowany w fabryce General Motors w amerykańskim Shreveport. W zakłady te zainwestowano niedawno ponad 70 milionów dolarów, co m.in. pozwoliło na zwiększenie mocy produkcyjnych.

Reklama

Masz samochód? W dziale "Testy/Opinie użytkowników" możesz podzielić się wrażeniami z jego użytkowania.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: modele | Alex Minsky

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy