Reklama

Nie zgadniesz, co to za samochód!

Wiemy już, jak wygląda najnowszy koncepcyjny SUV spod znaku Suzuki. We Frankfurcie Japończycy zaprezentowali właśnie kompaktowy model o nazwie iV-4.

Chociaż pojazd ma status auta koncepcyjnego, Suzuki nie ukrywa, że model jest bliski wersji produkcyjnej.

Kształty pięciodrzwiowej karoserii przypominają nieco krzyżówkę Jeepa Grand Cherokee i Range Rovera Evoque. Japoński pojazd jest jednak zdecydowanie mniejszy. Nadwozie auta mierzy 4,21 m długości, 1,85 m szerokości i 1,66 m wysokości. Rozstaw osi to zaledwie 2,5 m.

Nowy, zbudowany w oparciu o iV-4 miejski suv, pojawi się w salonach Suzuki w 2015 roku. Jego produkcją zajmie się węgierska fabryka w Magyar.

INTERIA.PL

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy