Reklama

Tesla Cybertruck w sprzedaży dopiero w 2023 roku?

Po raz kolejny amerykańska marka przekłada rozpoczęcie produkcji swojego pierwszego elektrycznego pickupa. Wszystkow wskazuje na to, że start montażu w zakładach w Teksasie możliwy jest dopiero od 2023 roku.

Pierwszy w historii pickup Tesli miał trafić do klientów w 2021 roku, w dwa lata po swojej sławnej premierze (21 listopada 2019 roku), kiedy to Elon Musk wybił w Cybertrucku boczną szybę metalową kulką (szyby miały być kuloodporne).

Jednak we wrześniu minionego roku poinformowano, że z powodu braku półprzewodników start produkcji musi zostać przełożony na 2022 rok.

Po prostu na stronach amerykańskiej marki pojawia się informacja, że chcący zamówić Cybertrucka będą mogli sfinalizować konfigurację z końcem 2021 roku. Teraz z komunikatu zniknęła informacja o konkretnym terminie, a kupujący dowiadują się tylko, że będą mogli skompletować swoje auto, gdy produkcja... będzie dobiegać końca! Nieoficjalnie mówi się o roku 2023...

***

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tesla Cybertruck | pickup | elektryki

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy