Reklama

Polskie drogi

Ciągnął za samochodem człowieka. Policja szuka świadków

Policjanci z Piotrkowa Trybunalskiego poszukują świadków, którzy widzieli jak kierowca Mazdy 3 pierwszej generacji ciągnie zaplątanego w pas i znajdującego się poza samochodem mężczyznę.

Do tego nietypowego zdarzenia doszło 23 maja 2022 roku przed godziną 18:00 w Gomulinie Kolonia. Dyżurny jednostki policji w Piotrkowie Trybunalskim otrzymał zgłoszenie, że kierowca pojazdu osobowego, koloru srebrnego z charakterystycznym czerwonym przednim zderzakiem, ciągnął mężczyznę będącego poza pojazdem.

Za Mazdą ciągnięty był zaplątany w pas mężczyzna

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że mężczyzna zaplątał się w pas bezpieczeństwa kierowcy. Policjanci obecnie próbują ustalić dokładny przebieg zdarzenia oraz kierującego pojazdem. Udało się już zabezpieczyć monitoring, dzięki czemu wiadomo, że kierowca prowadził srebrną Mazdę 3 pierwszej generacji, a samochód faktycznie miał czerwony przedni zderzak.

Reklama

Mężczyzna, który był ciągnięty za samochodem został ranny i trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policja szuka świadków

Osoby mające jakąkolwiek wiedzę na temat powyższego zdarzenia proszone są o kontakt z Dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim pod numerem telefony 47 846-14-62, 47 846-12-06 lub na numer alarmowy 112.

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: policja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy