Reklama

Kia Platinum Cup 2018: kilka wersów w wyścigowym tempie

Wyścigi samochodowe, czy to Formuły 1, czy też inne serie, budzą niemałe emocje. Najlepiej świadczy o tym fak, że konkurs ogłoszony przez naszą redakcję we współpracy z Kia Motors Polska, cieszył się nadspodziewanym powodzeniem. Dość powiedzieć, że otrzymaliśmy prawie dwie setki konkursowych zgłoszeń, a najciekawiej chęć wyjazdu do Poznania na trzecią rundę Kia Platinum Cup zaprezentowała Kinga.

Kiedy na łamach Interii zapowiadaliśmy tegoroczną edycję konkursu dotyczącego pucharu Kia Picanto, zachęcaliśmy was do kreatywności sugerując, że napisanie wiersza nie wystarczy.

Reklama

A jednak - przyznajemy, wiersz Kingi z Krakowa tak nas zauroczył, że to właśnie ona otrzymała główną nagrodę, którą był wyjazd do Poznania na trzecią rundę Kia Platinum Cup 2018. Kinga, na wielkopolskim torze zjawiła się ze swoim chłopakiem Szymonem, któremu tym samym sprawiła wielką niespodziankę.

- Mój chłopak lubi samochody i wyścigi, więc pomyślałam, że taka wycieczka będzie ciekawym prezentem dla niego - mówiła w Poznaniu Kinga. - Zaczęłam pisać wiersz i ta odrobina wysiłku bardzo się opłaciła. Wizyta na Torze Poznań była bardzo interesująca i fajnie było poczuć sportowe emocje w samochodzie wyścigowym.

- To był naprawdę wspaniały weekend - krótko podsumował wyjazd do Poznania Szymon. - Zobaczyliśmy wyścigi od środka, doświadczyliśmy na własnej skórze jazdy wyścigiowym Picanto, a przede wszystkim poznaliśmy ciekawych ludzi.

Kindze gratulujemy weny twórczej. Szymonowi sportowych wrażeń na Torze Poznań. Tomaszowi (Zielona Góra) oraz Krystianowi (Poznań) nagród pocieszenia, a wszystkim uczestnikom naszej zabawy serdecznie dziękujemy za udział, a zwłaszcza za róznorodność form odpowiedzi na nasze konkursowe pytanie.

Zwycięski wiersz Kingi (pisownia oryginalna)

Chciecie wiersz? No to wiersz macie!

Czy wygraną nam przyznacie?

Ukochany mój tak pędzi...

czy w Poznaniu weekend spędzi?

KIA przez chwilę się przejechać,

Własnych marzeń nie zaniechać!

Doznać wielu mocnych wrażeń,

Przeżyć weekend, niczym z marzeń! ;)

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje