Ranking „Gazety Bankowej”: oto najlepszy ubezpieczyciel w Polsce

W przygotowanym przez „Gazetę Bankową” rankingu najbardziej atrakcyjnych ubezpieczeń samochodu zwyciężył pakiet OC LINK4. O sukcesie ubezpieczyciela zadecydowało holowanie po wypadku na dłuższy dystans niż konkurencja, możliwość wymiany przebitej opony na koło zapasowe na miejscu oraz udostępnienie samochodu zastępczego na trzy dni.

Prezentacja partnera

Wykupienie polisy OC to obowiązek każdego kierowcy, który chce zgodnie z prawem poruszać się po drogach publicznych. Z tego powodu mogłoby się wydawać, iż oferty ubezpieczycieli nie powinny znacznie się od siebie różnić. Spora konkurencja na rynku zwykle oznacza bowiem zbliżone pakiety usług. Jak się jednak okazuje - wcale tak nie jest. Oferty towarzystw nie tylko odróżniają się od siebie cenami, ale również dodatkowymi usługami assistance. To konkretna pomoc w razie niespodziewanych kłopotów, na jakie może natrafić każdy kierowca. Jak wynika z rankingu ubezpieczeń samochodu "Gazety Bankowej", najlepszym ubezpieczycielem w Polsce jest obecnie LINK4.

Reklama

LINK4 najlepszym ubezpieczycielem w Polsce zdaniem "Gazety Bankowej"

W rankingu ubezpieczeń samochodu "Gazety Bankowej" zestawiono oferty siedmiu ubezpieczycieli, sprzedających ubezpieczenia OC wraz z pakietami assistance. Punkty przyznawano w kilku kategoriach: m.in. holowanie po wypadku, holowanie w razie awarii, braku paliwa i innych zdarzeń losowych, wynajem samochodu zastępczego po awarii czy przewóz ubezpieczonych i pomoc informacyjna.

Przewaga triumfatora rankingu przygotowanego przez "Gazetę Bankową" nad konkurentami widoczna była w kilku aspektach. LINK4 oferuje holowanie po wypadku na dłuższy dystans i udostępnienia auto zastępcze na dzień dłużej niż konkurencja. Doceniono także znajdującą się w pakiecie LINK4 możliwość wymiany przebitej opony na koło zapasowe na miejscu zdarzenia. Podkreślano, iż jest to rozwiązanie dużo wygodniejsze dla podróżujących niż holowanie pojazdu do zakładu wulkanizacyjnego.

Reklama

Warto dodać, iż to kolejne z rzędu zwycięstwo LINK4 w zestawieniu tego rodzaju. Pakiety OC od tego ubezpieczyciela triumfowały bowiem w rankingu ubezpieczeń OC, który w roku 2021 przygotował dziennik "Rzeczpospolita".

Program Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony

Program Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony to nie tylko finansowa ochrona przed szkodami, które powstają z naszej winy. Przykładowo, w momencie uszkodzenia przez kierowcę opony, po zadzwonieniu na czynną całą dobę infolinię, może on liczyć na szybkie i fachowe wsparcie pomocy drogowej. Jeśli posiadamy koło zapasowe, pracownicy wymienią je za nas, jeśli nie - odholują pojazd do najbliższego warsztatu. Z kolei w razie stłuczki na miejscu wykonana zostanie drobna naprawa umożliwiająca dalszą jazdę (o ile jej koszt nie przekracza 200 zł).

Korzyści z posiadania ubezpieczenia LINK4 Program Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony dostrzeżemy jednak nie tylko podczas najróżniejszych sytuacji na drodze, ale również w momencie uszkodzenia pojazdu przez zwierzę, wandala, grad czy innego rodzaju zjawiska atmosferyczne. Liczyć możemy także na pomoc w odpaleniu silnika w razie rozładowania akumulatora.

Program Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony to ochrona przed najróżniejszymi pechowymi sytuacjami, które mogą przydarzyć się każdemu kierowcy. Stłuczki czy uszkodzenia pojazdu najczęściej zdarzają się bowiem nagle. Oferta assistance od LINK4 to z jednej strony niezwykle praktyczne i poprawiające nasze bezpieczeństwo oraz komfort usługi, z drugiej - zabezpieczenie przed niespodziewanymi wydatkami. To także możliwość pokonywania kolejnych kilometrów ze świadomością, że jak przytrafi nam się nieprzewidziane zdarzenie, ktoś przyjdzie nam z pomocą.

Prezentacja partnera

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama