Reklama

Polacy w Jänner Rallye

22 Rajd International Jänner Rallye, to popularna na południu Europy eliminacja mistrzostw Austrii, a zarazem Czech. Już w nadchodzący weekend wystartuje tam załoga Manta Multimedia - Bogdan Choma/Michał Ranik.

W Peugeocie 106 Rallye będzie się ona zmagać z 17 odcinkami specjalnymi o łącznej długości 244km, prowadzącymi po bardzo trudnych technicznie górskich drogach, w dużej części pokrytych śniegiem.

Bogdan Choma: Ten rajd jest dla nas wyzwaniem i zarazem naszym debiutem na zagranicznych trasach rajdowych. Przed nami wiele kilometrów oesowych w naprawdę zimowych i ciężkich warunkach. Mimo, że z pewnością nie będzie łatwo mam nadzieję, że uda się nam nawiązać walkę z innymi zawodnikami naszej klasy. A obsada rajdu jest znakomita. Trzymajcie za nas kciuki.

Reklama

Michał Ranik: Kiedy wpadłem na pomysł startu w tym rajdzie, sam nie do końca wierzyłem, że uda się go zrealizować. Bardzo się cieszę, że start dojdzie do skutku i będziemy mogli sprawdzić tam nasze umiejętności. Szczególnie wobec braku prawdziwie zimowego rajdu w polskim kalendarzu. Zapraszamy wszystkich kibiców na austriackie trasy i prosimy o gorący doping.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Bogdan | rajd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje