Reklama

Martin: Walka o mistrzostwo w 2004 roku

Estoński kierowca Forda Markko Martin przyznał, że jego zespół nie jest wystarczająco mocny, by walczyć o mistrzostwo już w nadchodzącym sezonie.

- W zeszłym roku zdobywaliśmy doświadczenie w mistrzostwach świata. W tym oczywiście chcemy zrobić postęp. Nasz zespół nie jest jeszcze wystarczająco dobry, by zdobyć tytuł, ale na pewno będziemy się włączać w walkę o wygrywanie poszczególnych eliminacji. - powiedział Martin. - Liczę na to, szczególnie od Rajdu Turcji, gdy dysponować będziemy nowym, dużo szybszym Focusem WRC.

- Zespół nie wywiera na nas żadnej presji, ale sami wiemy na co nas stać i będziemy chcieli to pokazać - dodał pilot Martina, Michael Park.

INTERIA.PL

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy