Reklama

Zwycięska Motoryzacja INTERIA.PL!

Miło nam zakomunikować, że Serwis Motoryzacja INTERIA.PL otrzymał Grand Prix prestiżowego konkursu na najlepsze strony internetowe "I-net Awards 2003". Zdaniem jurorów plebiscytu w kategorii "Best Automotive" nasz serwis okazał się najlepszy w polskim Internecie, za co otrzymaliśmy dyplom oraz zwycięską statuetkę.

Równocześnie, chcemy podziękować wszystkim Internautom, którzy oddali na nas głos. Postaramy się nie zawieść Waszego zaufania i starać się tworzyć maksymalnie profesjonalny i spełniający Wasze oczekiwania serwis motoryzacyjny. Wczorajsza nagroda utwierdziła nas w przekonaniu, że nasza praca ma sens i może komuś służyć.

Gala wręczania nagród odbyła się wczoraj wieczorem w klubie Magellan w Warszawie. Impreza zgromadziła ponad 100 przedstawicieli branży internetowej, reprezentujących wyróżnione strony. W gronie finalistów znaleźli się przedstawiciele różnych kategorii, z których każda liczyła od 3-5 stron wyróżnionych przez jury w pierwszej edycji plebiscytu. Serwis Motoryzacja INTERIA.PL miał w finale kategorii "Best Automotive" trzech rywali. Okazało się jednak, że jest z tej czwórki najlepszy i to właśnie my otrzymaliśmy Grand Prix. Pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe wyróżnienia.

Wiemy, że wciąż jeszcze mamy wiele do zrobienia. Dlatego staramy się uważnie słuchać wszystkich opinii i w miarę możliwości dostosowywać do nich naszą ofertę. Miło nam, że grono stałych czytelników stron motoryzacyjnych w INTERIA.PL wciąż rośnie i stajemy się wielką rodziną, posiadającą jedną, szczególną cechę - miłość do samochodów.

Reklama

Przypomnijmy, że mamy już jeden powód do dumy - dwutygodnik Komputer Świat (nr 23/2000) wyróżnił serwis Motoryzacja portalu INTERIA.PL znakiem "Zwycięzca - Komputer Świat - Jakość". W sporządzonym przez pismo rankingu serwis ten jako jedyny uzyskał ocenę bardzo dobrą i znalazł się na pierwszym miejscu. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ

Teraz do tego sukcesu możemy dołożyć zwycięstwo w "I-net Awards 2003", z czego jest nam niezmiernie miło. Jeszcze raz wszystkim dziękujemy.

Redakcja

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Grand Prix | serwis | motoryzacja

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy