Reklama

Zobacz sytuację na drogach!

Wszystkie drogi krajowe są przejezdne, ale na ich niektórych odcinkach może występować błoto pośniegowe - informuje w niedzielę Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. (Kliknij na nasz serwis Kamery na drogach).

Błoto i cienka warstwa zajeżdżonego śniegu występuje na większości dróg na północ od linii Słubice-Wrocław-Warszawa-Augustów oraz w woj. kujawsko-pomorskim i podkarpackim. Na pozostałym obszarze nawierzchnie dróg są czarne.

Na drogach krajowych pracuje 750 jednostek sprzętu odśnieżnego i przeciwko gołoledzi.

Według synoptyków w najbliższych godzinach będzie pochmurno z przejaśnieniami i okresowymi opadami śniegu; na północnym wschodzie mogą być one intensywne, tam także możliwy jest silny, powodujący zamiecie i zawieje śnieżne. Temperatura od -2C na Wybrzeżu do -7C na południowym wschodzie.

Reklama

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad prosi kierowców o zachowanie ostrożności i dostosowanie prędkości do warunków na drodze.

Kliknij na nasz serwis Kamery na drogach.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: sytuacja | dyrekcja | serwis | błoto | kamery | drogi krajowe | GDDKiA

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy