Reklama

Zmiana organizacji ruchu w rejonie cmentarzy

Zmiana organizacji ruchu w rejonie cmentarzy w Szczecinie, od 30 października (od godz. 8.00) do 1 listopada (do godz. 20.00)

Zmiana organizacji ruchu w rejonie cmentarzy w Szczecinie, od 30 października (od godz. 8.00) do 1 listopada (do godz. 20.00)

1. Jezdnia ul. Ku Słońcu na odcinku od ul. Dworskiej do Sikorskiego zostanie wyłączona z ruchu pojazdów. Postój taxi zlokalizowany przy drugiej bramie Cmentarza Centralnego zostanie przeniesiony na ul. Piękną. Postój taxi znajdujący się w rejonie pierwszej bramy zostanie zawieszony.

2. Na ul. Dworskiej od pl. Słowińców do ul. Europejskiej wprowadzony zostanie jeden kierunek ruchu. Wyjątkiem będą autobusy komunikacji miejskiej, które kursowały będą w obu kierunkach. Na ul. Dworskiej na wysokości cukierni uruchomiony zostanie dodatkowy przystanek dla autobusów linii 53, 60 i D-53.

Reklama

3. Na ul. Okulickiego, na odcinku od ul. Ku Słońcu do ul. Wrocławskiej wprowadzony zostanie jeden kierunek ruchu. W przeciwnym kierunku kursować będą tramwaje.

4. Na ul. Mieszka I na odcinku od al. Powstańców Wielkopolskich do ul. Białowieskiej wprowadzony zostanie zakaz parkowania oraz ograniczenie prędkości do 40 km/h. Parking dla samochodów osobowych udostępni Centrum Handlowe Piast i Tesco.

5. Na ul. Strzałkowskiej i Goleniowskiej wprowadzony zostanie zakaz parkowania i ograniczenie prędkości do 40 km/h.

Wyłączone z ruchu ulice Karola Miarki, Piękna i Santocka na odcinku od Świerczowskiej do Ku Słońcu.

Sprawdź, jakie utrudnienia występują na polskich drogach. Słuchaj RMF FM podczas podróży. Widzisz wypadek lub utrudnienie w ruchu? Wyślij SMS o treści zaczynającej się od słowa DROGA pod numer 7152 (koszt 1 zł netto/ 1,22 zł z VAT), opisz zdarzenie (miejsce, czas, utrudnienie). To TUTAJ.

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy