Reklama

Utrudnienia na terenie województwa opolskiego

RMF informuje o utrudnieniach przy cmentarzach w Nysie, Strzelcach Opolskich i Kluczborku.

RMF informuje o utrudnieniach przy cmentarzach w Nysie, Strzelcach Opolskich i Kluczborku.

Cmentarz Komunalny w Nysie położony tuż przy drodze nr 46 (Kłodzko-Nysa-Opole): prawa część przeznaczona na parking. Policja będzie kierowała ruchem, aby piesi mogli swobodnie przechodzić po pasach. Brak sygnalizacji świetlnej. Ruch w mieście jest płynny dzięki wybudowaniu ronda na drodze z centrum w kierunku do Opola i Kłodzka.

Strzelce Opolskie: przez miasto przebiega trasa 94 (Gliwice-Opole-Wrocław), ale po uruchomieniu całego opolskiego odcinka autostrady A-4 ruch się zmniejszył i trochę mniej aut korzysta z tranzytu przez Strzelce, co nie znaczy, że trasa jest pusta. Cmentarz w Strzelcach Opolskich przy ulicy Opolskiej położony jest tuż przy trasie 94, policja wprowadzi jeden kierunek na Strzelców Bytomskich od Opolskiej do Sosnowej. I tam będzie można zaparkować.

Reklama

Kluczbork: cmentarz komunalny położony przy drodze nr 42. Nadal bardzo mało miejsc parkingowych. Samochody będą kierowane

na ulice osiedlowe. Mogą się tworzyć duże korki, ponieważ tuż przed cmentarzem jest przejazd kolejowy na bardzo ruchliwej trasie Katowice-Poznań. Rogatki są zamykane nawet na 5-10 minut.

Sprawdź, jakie utrudnienia występują na polskich drogach. Słuchaj RMF FM podczas podróży. Widzisz wypadek lub utrudnienie w ruchu? Wyślij SMS o treści zaczynającej się od słowa DROGA pod numer 7152 (koszt 1 zł netto/ 1,22 zł z VAT), opisz zdarzenie (miejsce, czas, utrudnienie). To TUTAJ.

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy