Reklama

Stare auta też kradną!

Policjanci z Bydgoszczy odzyskali pięć skradzionych samochodów.

W ich ręce wpadł również 27-latek podejrzany o dokonanie kradzieży.

Reklama

Wczoraj "kryminalni" z komendy wojewódzkiej wspólnie z policjantami z wydziału do walki z przestępczością samochodową komendy miejskiej w Bydgoszczy zatrzymali 27-letniego mężczyznę. Funkcjonariusze od dłuższego czasu pracowali nad ustaleniem sprawców kradzieży samochodów. Informacje, które zebrali doprowadziły ich do jednej z podbydgoskich miejscowości.

Tam, około godziny 11, zauważyli volkswagena transportera, kierowanego przez mężczyznę, którego podejrzewali o dokonywanie kradzieży pojazdów. Policjanci zatrzymali 27-latka. Jak się okazało samochód, którym kierował został skradziony 40 minut wcześniej z parkingu przy ulicy Fordońskiej w Bydgoszczy.

Dziekujezaa4.pl

W pobliżu miejsca zatrzymania funkcjonariusze zabezpieczyli cztery inne samochody, które skradziono na terenie naszego miasta. Volkswageny transporter i T-4, audi 80 i fiat ducato zostały zwrócone właścicielom. Volkswagena passata zabezpieczono do dalszych czynności. Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży samochodów. Za to przestępstwo grozi do 10 lat więzienia. Dzisiaj po nocy spędzonej w policyjnym areszcie o jego dalszym losie zadecyduje prokurator.

Zobacz film z policyjnej akcji:

Policja

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Auta | Kradną | policja | stare

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje